Wiosenna promocja Kolpax

, 9 kwietnia 2013, 14:10

W firmie Kolpax rozpoczyna się coroczna wiosenna promocja. Specjalną ofertą objęte są klocki hamulcowe Roadhouse oraz filtry kabinowe Tecneco i Japan Filter Master.

W okresie trwania promocji będzie można skorzystać z dodatkowych rabatów, zakupów pakietowych i odebrać firmowy zestaw mechanika Roadhouse.

Jednorazowy zakup dowolnych filtrów kabinowych Tecneco i Japan Filter Master na kwotę 500 zł netto premiowany jest 10-procentowym rabatem.

Ponadto, każdy kto kupi jednocześnie pakiet dowolnych innych filtrów za równowartość pakietu kabinowego, otrzyma na niego dodatkowy rabat 5 proc.

Promocja trwa do 30 maja 2013 r. Więcej informacji na temat promocji w załączonych grafikach, u przedstawicieli i na stronie www.kolpax.pl.
 

Dowiedz się więcej

Nowa linia klocków hamulcowych w Kolpax
Nowa linia klocków hamulcowych w Kolpax

Firma Kolpax wprowadziła do swojej oferty nową linię klocków hamulcowych marki Simer. Simer to niezależny włoski producent klocków hamulcowych dostarczający produkty wyłącznie na aftermarket. Klocki Simer w Kolpax Klocki Simer to produkt niskobudżetowy. Wykorzystując nowe technologie i kilka mieszanek ciernych łączy dobrą jakość, szeroki wybór i gwarancję niezawodności. To europejska alternatywa dla wszelkich azjatyckich marek […]

Nowości Japan Filter Master
Nowości Japan Filter Master

W ofercie filtrów do samochodów japońskich firmy Japan Filter Master pojawiło się kilkadziesiąt nowości. Są to filtry powietrza, paliwa, oleju i kabinowe. Są to referencje dedykowane głównie do nowych modeli samochodów produkowanych po 2010 roku. Obecnie w ofercie tego koreańskiego producenta znajduje się ponad 700 referencji filtrów do samochodów japońskich, obejmujących zakresem 95% zapotrzebowania rynku. […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 kwietnia 2013, 21:40 0 0

Brawo za humor

Odpowiedz