Chcesz mieć klientów? Daj na tacę!

, 17 maja 2018, 8:40

Na nietypowy pomysł rozreklamowania swojej firmy wpadł mieszkaniec podkarpackiej miejscowości Niebylec. Właściciel stacji benzynowej z prośbą o pomoc zwrócił się do… księdza proboszcza swojej parafii.

Wszyscy obecni podczas jednej z niedzielnych mszy dowiedzieli się, że nabożeństwo sprawowane jest w intencji „Bożego błogosławieństwa w rozwoju Stacji Paliw w Niebylcu”. Skutek – nikt z mieszkańców okolicznych miejscowości nie będzie miał problemu z zapamiętaniem, że nowo otworzona stacja paliw działa pełną parą w rękach nowego właściciela i zaprasza nowych klientów. Pan Michał w tę reklamę zainwestował na pewno znacznie mniej funduszy niż musiałby wydać na reklamę w lokalnej telewizji, radiu, internecie lub na banerach reklamowych.

Właściciele warsztatów samochodowych – może jest to dobry pomysł na ogłoszenie swoich usług? Okazuje się, że tradycyjne środki reklamy mogą okazać się niewystarczające, warto wówczas rozejrzeć się za nowinkami, niekoniecznie technologicznymi. Może internet i telewizja to przeżytek i cała nadzieja na zwiększenie obrotu leży w ogłoszeniach parafialnych? Msza w intencji „naprawy amortyzatorów i wymiany uszczelki pod głowicą w warsztacie u Janusza” – brzmi to całkiem profesjonalnie.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!