Skyline Ostałowskiego przygotowany do sezonu

, 11 kwietnia 2018, 14:14

Nissan Skyline to ikona japońskiej motoryzacji, która znakomicie zniosła próbę czasu i dziś z powodzeniem wykorzystywana jest jako baza do produkcji driftowozów. Właściwości jezdne tego modelu sprawiają, że wybiera go światowa elita tego sportu. Wśród nich jest Bartosz Ostałowski, którego „Bandzior” zyskał nowe barwy i podzespoły.

Nissan Skyline towarzyszy Bartkowi Ostałowskiemu już od kilku lat. Dzięki wsparciu Inter Cars oraz firm Castrol i Sachs, należącej do grupy ZF Aftermarket, jego maszyna zyskała nowe oblicze. Auto przeszło szereg modyfikacji, które sprawiają, że jest szybsze i lepiej prowadzi się podczas wyścigu. Sercem tej maszyny jest legendarny silnik o oznaczeniu LS3 o pojemności 7 litrów, który generuje moc 600KM i 800Nm.

– Bardzo dziękuje moim sponsorom za wsparcie przy budowie odświeżonej wersji Nissana. Dzięki zaangażowaniu firm Inter Cars, Castrol i Sachs, będę mógł walczyć o najwyższe cele, ścigając się z innymi zawodnikami podczas całego sezonu. Ich pomoc bardzo dużo dla mnie znaczy. Mam nadzieję, że będę mógł odwdzięczyć się im jak najlepszymi wynikami – powiedział Bartosz Ostałowski.

– Inter Cars zrodził się z pasji do samochodów, dlatego chcemy pomagać entuzjastom motor sportu w dążeniu do spełniania marzeń. Tacy ludzie, jak Bartek, którzy mimo przeciwności losu, walczą o swój sukces, zdecydowanie zasługują na naszą pomoc i wsparcie. Jego samochód prezentuje się rewelacyjnie i wierzę, że przyczyni się do kolejnych sukcesów kierowcy – mówi Robert Kierzek, Wiceprezes Zarządu Inter Cars.

Premiera zmodyfikowanej wersji „Bandziora” odbyła się 5 kwietnia, w trakcie trwania Poznań Motor Show, gdzie równocześnie odbywał się krajowy finał konkursu Young Car Mechanic. Za realizacje i projekt nowej szaty graficznej pojazdu odpowiedzialna była pracowania Kalamus Graphix.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!