Corsa burzy mur – kilka lat później…

, 5 lutego 2018, 11:20

Pamiętacie legendarny filmik sprzed kilku lat, na którym Corsa burzyła mur? Ciągle zastanawiacie się dlaczego to robiła?

Odpowiedź na to pytanie nadal pozostaje zagadką. Można się jedynie domyślać, że była to potrzeba chwili, impuls, sposób na nudę chłopaków ze Śródmieścia. Ciężko odpowiedzieć na klasyczne i nieco filozoficzne pytanie „co autor miał na myśli”, a szczerze mówiąc boimy się zapuszczać w tamte rejony, żeby przeprowadzić wywiad z Twórcami i  głównymi pomysłodawcami tego motoryzacyjnego eventu.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia miejsca, w którym nagrana została historyczna superprodukcja. Sądząc po wyglądzie terenu, „praca” Opla poszła na marne. Teren w ścisłym centrum Łodzi wygląda teraz jak po zrzuceniu bomby, na którym powstaje już nowy ekosystem. Może trzeba poczekać, aż zjawi się na miejscu Prezydent Zdanowska i podejmie decyzję o postawieniu w tym miejscy pomnika na cześć bohaterskiej Corsy, która najprawdopodobniej poniosła największą z ofiar podczas kręcenia filmu…

Poniżej zamieszczamy pełnometrażowy film z burzenia mury. Jak wiadomo, Łódź to miasto z tradycjami filmowymi, do Filmówki z tego adresu niedaleko :).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!