Nowy katalog narzędzi Draper w J.R. Motor Services

, 25 marca 2013, 11:54

W firmie J.R. Motor Services pojawił się nowy katalog narzędzi Draper 2013/2014. Dostępne są także gazetki promocyjne.

Katalog Draper 2013/2014

Katalog DraperKatalog podzielony jest na działy tak, by ułatwić wyszukanie interesującego asortymentu. Publikacja zawiera niezbędne informacje o produkcie między innymi takie jak: materiał wykonania, rozmiar, kształt, zastosowanie oraz normy jakości zgodnie, z którymi towar został zaprojektowany i wyprodukowany. W katalogu znajduje się informacja odnośnie filmów instruktażowych.

Oferta narzędzi została uzupełniona o ponad 900 nowych produktów takich jak: kolorowe nasadki, klucze płaskie kolorowe, nowe podnośniki, pokrowce, nowa linia elektronarzędzi, nowa linia klei i chemii oraz wiele innych. Katalog posiada kod QR oraz dostępny jest w formie interaktywnej na stronie producenta.

Gazetki promocyjne

W J.R. Motor Services dostępne są także nowe mini katalogi – broszury promocyjne. Znajdują się w nich produkty w obniżonych cenach. Podzielone zostały tematycznie według przeznaczenia tj. narzędzia warsztatowe, narzędzia pneumatyczne, narzędzia do naprawy i serwisu sprzętu rolnego oraz sekcja narzędzi motocyklowych.

Oferty warsztatowe WorkshopBooklet1 (80 str.), WorkshopExtra9 (32 str.) oraz Focus on.. no.6 (24 str.) dotyczą wyposażenia warsztatowego, narzędzi ręcznych. Mini katalogi zawierają takie pozycje jak: narzędzia pneumatyczne i akcesoria, elektronarzędzia i akcesoria, narzędzia ręczne, wyposażenie warsztatowe.

Dowiedz się więcej

Biuletyn Draper – wyciągarki i akcesoria w J.R.Motor Services
Biuletyn Draper – wyciągarki i akcesoria w J.R.Motor Services

J.R.Motor Services przygotował biuletyn z aktualną ofertą wyciągarek linowych ręcznych oraz elektrycznych marki Draper, dostępnych w firmie. Nowy biuletyn GN007-13 – Draper Brytyjski producent narzędzi i akcesoriów Draper, w 2013 roku rozszerzył swoją ofertę wyciągarek. Do narzędzi ręcznych dołączyły nowe wyciągarki elektryczne oraz akcesoria. W ofercie znalazły się m.in.: wyciągarka ręczna do łodzi do 1000 kg, […]

Nowości J.R. Motor Services do serwisu układu hamulcowego
Nowości J.R. Motor Services do serwisu układu hamulcowego

W ofercie J.R. Motor Services pojawiły się nowe narzędzia marki Draper, służące do serwisu układu hamulcowego. Badanie układu hamulcowego Nowości to między innymi zestawy do wkręcania i wciskania tłoczka hamulca, przyrządy do zarabiania przewodów, klucze do demontażu zacisku jak i odpowietrzania i wymiany płynu. Zobacz nowości Draper w J.R. Motor Services Narzędzia można nabyć w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!