Kalendarz i wygaszacz ekranu febi bilstein

, 25 stycznia 2013, 15:24

Wraz z nadejściem 2013 roku febi bilstein wydaje kolejną, już dwunastą edycję swojego kalendarza. Producent udostępnił również wygaszacz ekranu – do bezpłatnego wgrania na komputer.

Interesującą mieszankę egzotyki i erotyki zawdzięczamy udziałowi trzech kubańskich piękności oraz Polki – dziewczyny miesiąca Playboya w listopadzie 2010 roku. Fotografie wykonał współpracujący z febi od lat fotograf, Christian Deutscher.

Kalendarz nie jest dostępny na wolnym rynku – dzięki wygaszaczowi każdy zainteresowany będzie mógł podziwiać ujęcia z krajobrazami Kuby w tle. Poza ujęciami prezentowanymi w kalendarzu oraz wybranymi zdjęciami, które ukazują kulisy sesji zdjęciowej, wygaszacz ekranu wyświetla datę i aktualną godzinę.

Na kolejnych podstronach pozostałe fotografie z kalendarza oraz film „making of” z sesji zdjęciowej na Kubie.

Wygaszacz ekranu można pobrać ze strony
www.febi.com/it/febipl/przedsiebiorstwo/swiat-przygody-firmy-febi

Poniżej film „making of” z sesji zdjęciowej na Kubie

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 stycznia 2013, 9:09 0 0

Jak zwykle Febi stanęło na wysokości zadania. Wymarzona sceneria dla fanów kultowej już motoryzacji. Świetnie dobrane stroje i bielizna modelek oddająca styl i atmosferę klimatów kubańskich. Panie naturalne, bez dwuznacznych poz, po prostu kultura i smak. Tradycyjnie dyskretnie ukryte nienarzucające się logo firmy.
Fotograf Christian Deutscher.wie co robi i jak powinna wyglądać subtelna sesja fotograficzna.
Poprzednim kalendarzem otrzymanym od Febi zachwycało się wielu moich klientów. Może i tym razem nieśmiało mogę liczyć na małe co nie co?
Pozdrawiam
"lewar"

Odpowiedz

Anonim, 31 stycznia 2013, 18:24 0 0

A może dla mnie sie znajdzie jakiś kalendarzyk :)

~staś~

Odpowiedz

Anonim, 31 stycznia 2013, 18:56 0 0

ladny kalendarz. te produkty febi to gdzie produkuje ta firma - azja czy inny region ?

Odpowiedz