A1 – środek do pielęgnacji skóry w ofercie MK Services

, 18 stycznia 2013, 9:51

MK Services, dystrybutor kosmetyków Dr. O.K. Wack Chemie wprowadza na polski rynek preparat do czyszczenia skóry. Można używać go do pielęgnacji skórzanej tapicerki samochodowej.

Preparat do czyszczenia skór Dr. O.K. Wack Chemie

A1 środek do czyszczenia skórŚrodek do pielęgnacji skóry A1 bazuje na olejku jojoba. Dokładnie wnikna w powierzchnię skóry, przywraca jej naturalną elastyczność oraz chroni przed starzeniem w dłuższym okresie czasu. Usuwa skutecznie głęboko osadzony brud z porów. Producent szczególnie poleca preparat do jasnej skóry. Środek dobrze przygotowuje do konserwacji i nie zmienia jej koloru.

Preparat można używać do wszystkich rodzajów skór gładkich (nie stosować do zamszu). Środek do pielęgnacji skór, jak i inne kosmetyki samochodowe marki Dr. O.K. Wack Chemie, można nabyć drogą elektroniczną, korzystając z aplikacji na stronie dystrybutora.

Dowiedz się więcej

Impregnat do dachu kabrioletu od Dr. O.K. Wack.Chemie
Impregnat do dachu kabrioletu od Dr. O.K. Wack.Chemie

Firma MK Services wprowadziła do swojej oferty nowy produkt. Jest to impregnat do tekstylnych dachów aut typu ,,Cabrio”. Innowacja Dr. O.K. Wack Chemie – impregnat do dachu kabrioletu Impregnat A1 firmy Dr. O.K. Wack Chemie zapewnia dachom ochronę przed wilgocią oraz zapobiega przywieraniu tłuszczu, oleju i brudu. Dzięki, zawartym w nim filtrom ochronnym UV, tkaniny […]

A1 Kiler zapachów w MK Services
A1 Kiler zapachów w MK Services

Kiler zapachów A1 to nowość w ofercie kosmetyków Dr O.K. Wack Chemie, dostępnych w MK Services. Jego produkcję oparto na nowej technologii, na bazie enzymów. Preparat usuwa nieprzyjemne zapachy. Kiler zapachów A1 Dr O.K. Wack Chemie Środek może być stosowany do wszystkich materiałów we wnętrzu auta (tekstylia, welur, skóra, alcantara i tworzywa sztuczne). Działa samoczynnie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!