Czy akcje promocyjne ASO przynoszą efekty? Ankieta.

, 14 stycznia 2013, 13:49

Według badań, zaledwie co dziesiąty polski kierowca serwisuje swoje auto w autoryzowanych stacjach obsługi. W ostatnim czasie ASO coraz żarliwiej zabiegają o względy klientów, aby zmienić niekorzystne statystyki. Czy promocje, upusty i rabaty przynoszą zamierzony skutek?

Konkurencja ze strony ASO rośnie?

MotoFocus.plW radiu i telewizji coraz częściej można spotkać się z komunikatami reklamowymi autoryzowanych stacji obsługi. Przegląd za złotówkę, pakiety serwisowe, rabaty na części to tylko niektóre promocje, które mają przyciągnąć klienta do serwisu. Zdarzają się także kampanie, których celem jest promowanie części zamiennych z logo producenta samochodu. Czasami dyskredytują one podzespoły dostępne na rynku wtórnym.

Jakie efekty przynoszą zabiegi ASO? Konkurencję z ich strony najbardziej odczuć powinni właściciele warsztatów niezależnych. Czy dzieje się tak w rzeczywistości?

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie:

{uri:/ankietka/5}

Dowiedz się więcej

ASO zwiększają konkurencyjność – wyniki ankiety
ASO zwiększają konkurencyjność – wyniki ankiety

W naszej najnowszej ankiecie zapytaliśmy Państwa, czy w roku 2012 autoryzowane serwisy obsługi zwiększyły swoją konkurencyjność wobec warsztatów niezależnych. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami. Konkurencyjność ASO wzrasta  Największa liczba Czytelników MotoFocus stwierdziła, że w ubiegłym roku konkrencja ASO wobec warsztatów niezależnych wzrosła. Przyznało tak 46% osób biorących udział w ankiecie. 25% respondentów uznało, że […]

Program Gwarantowane Auto – nowe ubezpieczenie Grupy Volkswagen
Program Gwarantowane Auto – nowe ubezpieczenie Grupy Volkswagen

Volkswagen i Skoda wprowadziły do oferty nowy pakiet ubezpieczeniowy, z którego będą mogli skorzystać właściciele kilkuletnich samochodów. Osoby, które podpiszą umowę będą musiały zobowiązać się do serwisowania pojazdów w ASO. Ubezpieczenie od kosztów napraw to nie gwarancja producenta Autoryzowane Stacje Obsługi oferują w ostatnim czasie coraz więcej pakietów, które mają zachęcić właścicieli starszych samochodów do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!