Katalog produktów febi Plus

, 9 stycznia 2013, 13:46

Firma Febi zaprezentowała nowy katalog z asortymentem „febi Plus”, który zawiera części często poszukiwane przez klientów na rynku, a dostępne zwykle tylko w sieciach serwisowych OE.

Febi, jako pierwszy zaoferował je na niezależnym rynku części zamiennych, dając możliwość klientom konkurowania z sieciami dealerskimi, pod względem obsługi i dostępności.

Wszystkie te części można znaleźć również poprzez wyszukiwanie modeli samochodów i części w katalogu elektronicznym febi „All Inclusive” lub w katalogu TecDoc.

Części, które ulegają szybkiemu uszkodzeniu już w nowych modelach samochodów są niezwłocznie wprowadzane przez febi do sprzedaży na niezależnym rynku części. Często części tych nie można łatwo sklasyfikować oraz znaleźć w innych katalogach „liniowych”, na przykład maty do wygłuszenia komory silnika, elementy sterujące klimatyzacji, zestawy naprawcze, pokrywy rozrządów, uszczelki szyb, osłony pod silnik, zamki drzwi, zbiorniki płynu hamulcowego, nakładki pedału, samo regulatory sprzęgieł, przełączniki świateł i szyb, zbiorniki wyrównawcze, miski olejowe, wkłady stacyjek, klamki drzwi, króćce wodne, śruby spustu oleju, nakrętki chłodnicy i oleju i wiele innych.

Ofertę można znaleźć w załączonym pliku. Dostępność części można sprawdzić u renomowanych dystrybutorów marki febi.

Dowiedz się więcej

Febi Polska zmienia nazwę
Febi Polska zmienia nazwę

Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. to nowa nazwa spółki znanej dotychczas jako Febi Polska Sp. z o.o. Zmiana weszła w życie 3 grudnia 2013 r. Jednocześnie spółka poinformowała, że zmianie ulega jedynie nazwa firmy. Wszystkie pozostałe dane pozostają bez zmian. Ferdinand Bilstein Polska prosi o uwzględnienie zmiany nazwy firmy we wszystkich nowych dokumentach i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!