LED Penlight Premium – nowa lampa warsztatowa Philips

, 8 stycznia 2013, 12:50

Lampa warsztatowa Philips LED Penlight Premium jest nową propozycją dla warsztatów samochodowych. Głównymi atutami produktu są niewielkie rozmiary, moc, odporność na wstrząsy i wodoszczelność.

Philips LED Penlight Premium

LED Penlight PremiumLED Penlight Premium pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się mocą i funkcjonalnością, cechującą znacznie większe urządzenia. Jest to ulepszona wersja kieszonkowej lampki warsztatowej Penlight, wprowadzonej na rynek w 2011 roku.

Nowa lampka za pomocą kilku diod wytwarza szeroką wiązkę światła o natężeniu 260 luksów, która zapewnia optymalne widzenie. Z kolei za wiązkę reflektorową odpowiada dioda LED Luxeon Rebel, która emituje światło o natężeniu 3600 luksów, co pozwala wyraźnie dostrzec elementy znajdujące się głęboko w podwoziu pojazdu.

Dzięki zastosowaniu diod LED lampa Premium Penlight nie męczy wzroku. Obudowę urządzenia zmieniono z plastikowej na metalową, która jest bardziej wytrzymała. Dzięki temu Penlight Premium jest odporna na wodę, kurz i wstrząsy. Lampkę wyposażono również w wygodny, ruchomy uchwyt z miękkiej gumy, który z kolei uzupełniono o magnes. Możliwe jest więc umieszczenie lampy na przykład na spodniej stronie maski silnika i korzystanie z niej bez użycia rąk. Można również zmieniać kierunek wiązki światła bez konieczności przesuwania lampki.

Lampa Penlight Premium ładowana jest po podłączeniu do prądu, przy użyciu ładowarki samochodowej o napięciu zasilania 12 V lub przez port USB. Ładowanie przebiega szybko, a w przypadku pełnego wyczerpania akumulatora, trwa dwie godziny. Urządzenie wyposażono w specjalny wskaźnik, który pozwala monitorować postęp ładowania. Zestaw zawiera pojemnik do przechowywania, w którym znajdują się również akcesoria do ładowania.

Dowiedz się więcej

Różnice między żarówką a żarówką – jakość ma znaczenie
Różnice między żarówką a żarówką – jakość ma znaczenie

Żarówki, podobnie jak inne elementy wyposażenia samochodu, dzielą się na te z wyższej i niższej półki. Mechanicy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, czym różni się w tym przypadku produkt markowy od tańszej podróbki oraz jaki wpływ ma jakość żarówki na oświetlenie drogi i bezpieczeństwo jej użytkowników. Trwałość i skuteczność- najważniejsze cechy żarówki Wartością […]

Nowe LED DayLight Philips łatwiejsze w montażu
Nowe LED DayLight Philips łatwiejsze w montażu

Najnowsze zestawy oświetlenia do jazdy dziennej LED DayLight od Philipsa wyróżnia uproszczony i szybszy montaż. Zestawy dopasowano do kratownic wlotów powietrza w najlepiej sprzedających się modelach aut w Europie. LED DayLight Philips dedykowane konkretnym modelom Nowe systemy świateł do jazdy dziennej LED DayLight Philips są dedykowane konkretnym modelom samochodów. Mają zapewnić wygodę montażu kierowcom i […]

Lampy warsztatowe Philips
Lampy warsztatowe Philips

Philips jest największym na świecie producentem oświetlenia samochodowego. Oprócz szerokiej gamy źródeł światła znajdujących zastosowanie w reflektorach i lampach sygnalizacyjnych samochodów, posiada również w ofercie produkty przeznaczone dla sektora związanego z obsługą pojazdów. Każdy, kto zawodowo lub amatorsko dokonywał napraw samochodów wie, jak ważne jest właściwe oświetlenie miejsca pracy. Można powiedzieć, że jest to warunek […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!