Katalog szkoleń Inter Cars na rok 2013

, 3 stycznia 2013, 13:48

Inter Cars przygotował katalog szkoleń, które odbędą się w roku 2013. Tegoroczna oferta zawiera wiele nowości.

Szkolenia Inter Cars w roku 2013

Szkolenia Inter Cars 2013 katalogOferta szkoleń została w tym roku zmodyfikowana po sugestiach klientów, tak aby lepiej dopasować się do rynku. Pojawiły się nowości takie jak szkolenie Automatyczne skrzynie biegów (cz. 1 i cz. 2)", Szkolenie techniczne firmy Contitech: Wymiana komponentów w układzie rozrządu oraz napędu pomocniczego", Szkolenie firmy LUK: Podwójne sprzęgło suche dla manualnej". Nowością w ofercie są również szkolenia dla rynku motocyklowego.
Do oferty szkoleń ciężarowych dołączyła firma HELDEX z tematem Układy hamulcowe Haldex". Na stronie 132 katalogu można znaleźć zmodyfikowane pakiety szkoleń Akademia Mechatronik (specjalizacje: skrzynie biegów, silniki i układy wtryskowe, pneumatyka).

Tegoroczny katalog został rozbity na kilka części ze względu na rodzaj szkoleń. Aby pobrać publikację wystarczy kliknąć w nazwę:

 

Katalog szkoleń w wersji papierowej jest dostępny w filiach Inter Cars S.A.

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie stycznia
Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie stycznia

W drugiej połowie stycznia 2013 r. klienci Inter Cars SA będą mogli wziąć udział w jednym z kilkunastu szkoleń technicznych i techniczno-produktowych.Wybrane z firm szkolących to BETiS, SKF, Snap On. Miasta, w których organizowane będą szkolenia to: Bielsko-Biała, Gdańsk, Konik Nowy, Kraków, Legionowo, Łomża, Piaski, Rzeszów, Sochaczew, Suwałki, Tychy. Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!