Katalog szkoleń Inter Cars na rok 2013

, 3 stycznia 2013, 13:48

Inter Cars przygotował katalog szkoleń, które odbędą się w roku 2013. Tegoroczna oferta zawiera wiele nowości.

Szkolenia Inter Cars w roku 2013

Szkolenia Inter Cars 2013 katalogOferta szkoleń została w tym roku zmodyfikowana po sugestiach klientów, tak aby lepiej dopasować się do rynku. Pojawiły się nowości takie jak szkolenie Automatyczne skrzynie biegów (cz. 1 i cz. 2)", Szkolenie techniczne firmy Contitech: Wymiana komponentów w układzie rozrządu oraz napędu pomocniczego", Szkolenie firmy LUK: Podwójne sprzęgło suche dla manualnej". Nowością w ofercie są również szkolenia dla rynku motocyklowego.
Do oferty szkoleń ciężarowych dołączyła firma HELDEX z tematem Układy hamulcowe Haldex". Na stronie 132 katalogu można znaleźć zmodyfikowane pakiety szkoleń Akademia Mechatronik (specjalizacje: skrzynie biegów, silniki i układy wtryskowe, pneumatyka).

Tegoroczny katalog został rozbity na kilka części ze względu na rodzaj szkoleń. Aby pobrać publikację wystarczy kliknąć w nazwę:

 

Katalog szkoleń w wersji papierowej jest dostępny w filiach Inter Cars S.A.

Dowiedz się więcej

Wielki Rajd przed Galą Mistrzów Warsztatu Inter Cars
Wielki Rajd przed Galą Mistrzów Warsztatu Inter Cars

Inter Cars SA przygotował, jak co roku, specjalną akcję promocyjną powiązaną z Galą Mistrzów Warsztatu. Tym razem na uczestników czekają emocje rodem ze sportów motoryzacyjnych. Będzie klasyfikacja główna, będą i odcinki specjalne… Dla zwycięzców przygotowano nagrody o łącznej wartości 1 500 000 zł. Gala Mistrzów Warsztatów to wydarzenie w całości poświęcone klientom Inter Cars. Jest […]

Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie stycznia
Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie stycznia

W drugiej połowie stycznia 2013 r. klienci Inter Cars SA będą mogli wziąć udział w jednym z kilkunastu szkoleń technicznych i techniczno-produktowych.Wybrane z firm szkolących to BETiS, SKF, Snap On. Miasta, w których organizowane będą szkolenia to: Bielsko-Biała, Gdańsk, Konik Nowy, Kraków, Legionowo, Łomża, Piaski, Rzeszów, Sochaczew, Suwałki, Tychy. Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie […]

Komentarze

Brak komentarzy