Konkurs OSRAM

, 19 grudnia 2012, 16:25

Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym przez firmę Osram. Poprawne odpowiedzi na trzy pytania będą nagradzane CB radiem renomowanej marki wraz z anteną.

By zdobyć CB radio President Teddy ASC wraz z anteną President Missouri, należy nadesłać na adres malgorzata.werkowska@motofocus.pl wiadomość e-mail z poprawnymi odpowiedziami na poniższe pytania.

1.     Czym różni się nowa generacja żarówek OSRAM SILVERSTAR 2.0 w stosunku do poprzedniej generacji OSRAM SILVERSTAR?
a.   pozwala uzyskać jeszcze więcej światła na drodze – aż do +60%
b.   jest dwukrotnie bardziej trwała w porównaniu z poprzednią generacją
c.   obydwa z powyższych
2.     Ogólnopolski program edukacyjny firmy OSRAM mający na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drogach nazywa się:
a.   Bezpieczna Szkoła
b.   Akademia Bezpieczeństwa
c.   Bądź Bezpieczny na Drodze
3.     W związku z pojawieniem się limitowanej „ZŁOTEJ” edycja popularnych żarówek OSRAM NIGHT BREAKER PLUS firma OSRAM uruchomiła konkurs fotograficzny o nazwie:
a.   Gorączka Złota
b.   Polska Złota Jesień
c.   Nie Wszystko Złoto Co się Świeci

Podpowiedzi można szukać na stronie www.35m.pl

Nagradzana będzie dwudziesta nadesłana wiadomość e-mail z poprawnymi odpowiedziami na wszystkie pytania. W treści wiadomości prosimy podać także imię i nazwisko. Każdy z uczestników może wysłać tylko jedną wiadomość. Konkurs trwa do 1 stycznia 2013 r. włącznie.

 

Dowiedz się więcej

Limitowana wersja żarówek OSRAM Night Breaker Plus
Limitowana wersja żarówek OSRAM Night Breaker Plus

OSRAM Night Breaker Plus Limited Edition to limitowana złota wersja żarówek halogenowych o zwiększonej mocy. Złota wersja żarówek OSRAM Night Breaker Plus Limited Edition firmy OSRAM generuje o 20% bielsze światło niż produkty standardowe. Pokryta złotem główka żarówki nadaje reflektorom głównym ekskluzywny wygląd. Żarówka została przygotowana z myślą o kierowcach, którzy cenią bezpieczeństwo, dobrą jakość światła i […]

Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM
Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM

Miło nam poinformować, że osobą, która wygrała w konkursie OSRAM CB radio renomowanej marki w zestawie z anteną, jest Pan Maciej Pawlina z Łowicza. Dodatkowo, dwóch uczestników otrzyma żarówki H7. Pan Maciej poprawnie odpowiedział na trzy pytania dotyczące oświetlenia marki OSRAM. Pan Maciej wkrótce otrzyma zestaw, składający się z CB radia President Teddy ASC oraz anteny […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!