Janmor przedłuża promocję

, 19 grudnia 2012, 13:10

Janmor przedłuża promocję zorganizowaną na 25-lecie istnienia firmy. Dostawca systemów zapłonowych dla motoryzacji będzie nagradzał sklepy motoryzacyjne i warsztaty rekomendujące jego produkty do 31 grudnia 2012 r.

Zasady akcji

Polskę przemierzają tajemniczy klienci Janmor, którzy podając się za „zwykłych” kierowców odwiedzają sklepy motoryzacyjne i warsztaty naprawy samochodów. Tam pytają o polecane przez sprzedawców przewody zapłonowe. Jeżeli rekomendowane są produkty Janmor, punkt sprzedaży otrzymuje nagrodę – bony Sodexho Pass o łącznej wartości 500 zł.

Szczegóły promocji na www.janmor.pl oraz na facebookowym profilu firmy.

Dowiedz się więcej

Pierwsi zwycięzcy akcji promocyjnej ,,Powiedz Janmor!”
Pierwsi zwycięzcy akcji promocyjnej ,,Powiedz Janmor!”

Nietypowa akcja promocyjna, której autorem jest firma Janmor, nabiera tempa. Zostały już rozdane pierwsze nagrody. Powiedz Janmor i wygraj Akcja ,,Powiedz Janmor" odbywa się w październiku i listopadzie 2012 r. Polskę przemierzają tzw. ,,tajemniczy klienci". Wchodzą oni do sklepów i warsztatów i podają się za zwykłych klientów. Pytają o polecane przewody zapłonowe. Jeżeli sprzedawca zarekomenduje […]

Przewody wysokiego napięcia – ważne ogniwo układu zapłonowego
Przewody wysokiego napięcia – ważne ogniwo układu zapłonowego

Przez wiele lat przewody wysokiego napięcia stanowiły pewien stały element funkcjonalny układu zapłonowego. Nie występują one jedynie w układach zapłonowych, w których cewki wysokiego napięcia są nakładane bezpośrednio na świece zapłonowe. Po drogach naszego kraju w dalszym ciągu jeździ znaczna liczba kilku lub kilkunastoletnich pojazdów posiadających układ zapłonowy z przewodami wysokiego napięcia. Przewody zapłonowe Janmor […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 grudnia 2012, 13:25 0 0

Nie do końca zasłużone nagrody na zdjęciach nie widać wyeksponowanych przewodów a ten warunek winien być spełniony.

Odpowiedz