Aplikacja promuje oświetlenie robocze Helli

, 11 grudnia 2012, 16:05

Hella stworzyła specjalną aplikację – Hella Worklight, której celem jest promowanie oświetlenia roboczego, znajdującego się w ofercie firmy. Pozwala ona w wirtualnym środowisku 3D poznać walory reflektorów roboczych w różnych zastosowaniach i warunkach pracy.

Aplikacja Hella Worklight

HellaHella jest producentem oświetlenia roboczego, wykorzystywanego przy pracy maszyn rolniczych, budowlanych, pojazdów pomocy drogowej, pojazdów komunalnych i specjalnych. Dobre oświetlenie robocze pozwala pracować efektywniej, precyzyjniej i bezpieczniej nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i terenowych. W ramach promocji oświetlenia roboczego, Hella udostępnia aplikację, która dostarcza klientom informacji o reflektorach roboczych, ich parametrach i zastosowaniach.

Aplikacja w technice wizualizacji 3D umożliwia poznanie i porównanie efektów oświetlania pola pracy przez różne systemy wyposażone w różne źródła światła. Program Hella Worklight jest bezpłatny i można pobrać go ze strony Helli, iTunes lub Google Play na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aplikacja służy do skanowania kodów umieszczonych w broszurze celem wizualizacji i porównanie w technice 3D wybranych dla siebie rozwiązań w zmiennych warunkach terenowych i atmosferycznych.

Uruchomiona nowa strona Internetowa – www.hella.com/worklights, dostępna także w języku polskim, w ramach promocji oświetlenia roboczego pozwala na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji o tej grupie produktów. Strona dostarcza informacji technicznych, prezentuje przykłady zastosowań w sześciu grupach i parametry produktów. W dodatku do tych możliwości uaktualniono narzędzie on-line o nazwie ELIVER, które w rzeczywistości wirtualnej pozwala poznać zalety oświetlenia roboczego Hella. Narzędzie ELIVER umożliwia także dokładne porównywanie wybranych reflektorów roboczych Hella.

Dowiedz się więcej

HELLA poszerza ofertę czujników
HELLA poszerza ofertę czujników

Hella Polska wprowadza 16 nowych pozycji w asortymencie czujników temperatury płynu chłodniczego. Zastosowania, to  m.in.: Ford C-Max, 02.07- Ford Focus II, 01.06- Ford Mondeo Mk4, 03.07- Mazda 3, 2009- Hyundai i20, 09.08- i30, 10.07- i30 CW 02.08- ix35, 11.10- i40, 07.11- Kia Soul 02.09- Cee'd 12.06- Picanto 05.11- Venga 02.10- Volvo S40 II (MS), S80 […]

Hella wprowadza nowe produkty
Hella wprowadza nowe produkty

Hella wprowadza nowe produkty z asortymentu Behr Hella Service. Są to kompresory, olej do sprężarek klimatyzacji oraz chłodnice powietrza doładowującego do popularnych samochodów osobowych. Nowości Behr Hella Service W ofercie znajdzie się dziewiętnaście nowych kompresorów – m.in. do Forda Focusa i Fiesty oraz BMW X5 (E70). Nowością jest olej POE do sprężarek klimatyzacji przeznaczony do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!