Philips wyszkoli ekspertów od oświetlenia

, 13 lipca 2021, 15:12

Rolą mechanika jest umiejętność wymiany przepalonej żarówki i ustawienia świateł, a sprzedawcy dobór odpowiedniego rozwiązania. Philips rozpoczyna bezpłatne szkolenia, z których będą mogli skorzystać klienci dystrybutorów czy hurtowni oferujących żarówki.

Chcąc uchodzić za profesjonalistę w swoim fachu, na którego rady będzie mógł się zdać klient warsztatu czy sklepu, warto poświęcić trochę czasu na naukę. Pomoże w tym poznanie genezy oświetlenia, percepcji ludzkiego wzroku i dostępnych dziś technologii. Od  13 lipca, będzie ją można zdobyć na stronie www.e-trainingplatform.eu, którą marka Philips stworzyła w ramach Lighting Academy.

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać wszystkie osoby, które są klientem dystrybutora czy hurtowni oferujących żarówki halogenowe, lampy ksenonowe czy retrofity LED marki Philips. Do rejestracji w programie niezbędne jest wpisanie numeru NIP danego podmiotu gospodarczego.

Obecny kurs składa się z trzech zakresów tematycznych: Wprowadzenie do oświetlenia samochodowego, Oświetlenie halogenowe i ksenonowe oraz Oświetlenie LED-owe. W każdym znajdują się moduły poświęcone wszechstronnym zagadnieniom zarówno w formie przykładów graficznych, jak i zadawanych pytań. Poziom ukończony z niezadowalającym wynikiem zawsze można powtórzyć. To uczestnik szkolenia decyduje o swojej gotowości do podejścia do egzaminu końcowego. Otrzymanie pozytywnej oceny potwierdzane jest dyplomem Eksperta Lighting Academy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!