Wyniki konkursu Nissens

, 5 grudnia 2012, 14:31

Znamy już nazwiska osób, które wygrały zestawy nagród przygotowane przez firmę Nissens. Najdokładniejszych odpowiedzi na pytania dotyczące chłodnic Nissens udzieliło dwóch panów oraz jedna pani.

Zwycięzcy w konkursie Nissens:

 • Marta Stasiaczek
 • Janusz Brzeziński
 • Arkadiusz Pągowski
   

Otrzymają zestawy nagród, składające się z odtwarzacza Apple iPod Shuffle 6gen 2GB oraz gadżetów Nissens (czapka baseballówka, smycz, długopis, podkładka pod mysz z USB).
 

Pytania konkursowe oraz poprawne odpowiedzi:

1. Do jakiego samochodu elektrycznego Nissens dostarcza chłodnice na pierwszy montaż?

Wyczerpująca odpowiedź: do sportowego samochodu elektrycznego delta E4-Coupe, produkowanego przez angielskie przedsiębiorstwo Delta Motorsport.

2. Wymień głowne typy konstrukcyjne nagrzewnic oferowanych przez Nissens.

Nagrzewnice Nissens oferowane są w kilku głównych typach konstrukcyjnych ze względu na budowę rdzenia wymiennika, w zależności od auta:

 • FF – Flat Fin – system płaskich płytek i wąskich, płaskich rurek, płytki nabite na rurki, materiał mosiądz/miedź
 • MC – McCord – system pakietowy, specjalne szerokie lemelle (żaluzje), nagrzewnice zarówno mosiężno-miedziane jak i aluminiowe
 • Celle – tzw. „plaster miodu”, nagrzewnice mosiężno-miedziane (głównie oldtimery)
 • Mechanical aluminium – nagrzewnice składane mechanicznie, rurki okrągłe, płaskie żaluzje nabite na rurki, materiał – aluminium.
   

3. W ramach ostatnich nowości Nissens, podaj nr referencji chłodnicy cieczy Nissens, do Hyundai i40 (2011-), z silnikiem 1.7 CRDI (D4FD), wersja z klimatyzacją i automatyczną skrzynią biegów (katalog on-line: www.nissens.com.pl/katalog)

Hyundai i40 (11-) 1.7 CRDI D, A/C +/-, A D4FD 5/2011-> ref. Nissens: 67552

 

Dowiedz się więcej

Konkurs Nissens
Konkurs Nissens

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie firmy Nissens. Trzech szczęśliwców stanie się posiadaczami iPodów oraz gadżetów. Aby zdobyć jeden z trzech zestawów nagród, składających się z odtwarzacza Apple iPod Shuffle 6gen 2GB oraz gadżetów Nissens (czapka baseballówka, smycz, długopis, podkładka pod mysz z USB), należy jak najdokładniej odpowiedzieć na poniższe pytania. Pytania konkursowe 1. Do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 grudnia 2012, 12:05 0 0

ustawka

Odpowiedz

Anonim, 6 grudnia 2012, 13:16 0 0

Masz kolego racje ja dałem odpowiedzi poprawne i o wiele bardziej wyczerpujące ale najwidoczniej ich znajomi potrzebowali bardziej prezentów na święta niż my.
Tak sie nie robi ale ja podziekuje im w taki sposób ze już zadnemu z moich klientów nie polece ich firmy.Taka bede swinia.

Odpowiedz

Anonim, 6 grudnia 2012, 13:20 0 0

Zgadzam się z przedmówcami - niestety .

Odpowiedz

Anonim, 6 grudnia 2012, 14:14 0 0

A ja nie mam znajomosci, a wygrałam, więc nie uważam żeby było ustawione. Pozdrawiam Marta

Odpowiedz

Anonim, 7 grudnia 2012, 9:34 0 0

Oto cały polski naród - nie wygrałem to trzeba innych zaraz "opluć". Gratulacje dla zwycięzców.

Odpowiedz