Nagrody Fleet Leader podczas Fleet Market 2012

, 30 listopada 2012, 11:22

W warszawskim Centrum EXPO XXI spotkali się przedstawiciele branży flotowej. Częścią IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej – Fleet Market 2012 było wręczenie jedenastu nagród Fleet Leader 2012.

Fleet Market 2012

Fleet Leader 201227 listopada 2012 r. niemal cała branża flotowa spotkała się na IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej. Przybyło około 3000 osób, powiązanych z branżą flotową i motoryzacyjną. Fleet managerowie, kierownicy transportu, dyrektorzy administracyjni, prezesi, właściciele firm, mogli zapoznać się z ofertą 200 wystawców zgromadzonych w największej hali Centrum EXPO XXI o powierzchni ponad 5 tys. m². Wśród nich były koncerny motoryzacyjne, paliwowe, firmy serwisowe, ubezpieczeniowe, finansujące i dostawcy oprogramowania do zarządzania flotami.

Podczas targów odbyły się takżedwie debaty. Pierwszą zorganizował magazyn „Fleet”. Została poprowadzona przez prezesa Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR – Wojciecha Drzewieckiego, a temat wiodący dotyczył: „Optymalnego samochodu flotowego w polskich warunkach prawnych i ekonomicznych. Jaki jest i jak będzie się zmieniał w najbliższych latach”. Druga debata organizowana pod egidą „Dziennika Gazety Prawnej” skupiła się na problematyce podatkowej w kontekście tematu: „Fiskus w firmowym aucie, czyli czy da się zmienić system podatkowy tak, aby skorzystały na tym i firmy, i państwowy budżet?”. Debatę poprowadzi redaktor Dziennika Gazety Prawnej, Łukasz Bąk.

Równolegle na sali wystawienniczej odbywały się pokazy i premiery motoryzacyjne. Większość z ponad stu zebranych modeli to samochody, które we flotach są już dobrze znane, ale nie zabrakło także premier ogólnopolskich: Opel Adam, nowy Golf, Škoda Rapid, Toyota Auris Kombi, nowe Renault Clio, Dacia Dokker i Sandero, Citroën C-Elyssée i Peugeot 301, Subaru BRZ, Mercedes Citan, Ford Fiesta i B-Max, najnowsze modele Kia, Hyundai, BMW, Audi, Chevrolet.

Uwieńczeniem targów była uroczystość wręczenia nagród Fleet Leader 2012, które redakcja magazynu Fleet rokrocznie przyznaje na targach Fleet Market. Trafiają one w ręce tych firm, ludzi, stowarzyszeń za wyjątkowe osiągnięcia. Tym razem nie zostały przyznane wyróżnienia bezpośrednio za najwyższą sprzedaż samochodów czy najwyższe miejsce w rankingach. Nagrody zostały przyznane liderom innowacyjności.

Listę nagrodzonych osób i firm można zobaczyć po kliknięciu w link.

Dowiedz się więcej

I Targi Pojazdów 4×4 Off Road Show Poland 2012
I Targi Pojazdów 4×4 Off Road Show Poland 2012

W warszawskim Centrum MT Polska odbędą się pierwsze Targi Pojazdow 4×4 OffRoad Show Poland 2012. Program imprezy zakłada wiele atrakcji dla miłośników jazdy po bezdrożach. Targi 4×4 w Warszawie W sobotę i niedzielę (17-18 listopada) na miłośników jazdy w terenie czekać będą najnowsze samochody z napędem na cztery koła, nieznane marki i rzadkie modele aut […]

Przed nami targi Fleet Market 2013
Przed nami targi Fleet Market 2013

V Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej zostaną w całości poświęcone procesom zakupu i zarządzania samochodem w firmie. Wystawcy branżowi przedstawią swoje flotowe nowości produktowe, a wiodące koncerny i importerzy zaprezentują najnowsze modele samochodów dedykowane dla firm. Największe targi flotowe w Europie Środkowo-Wschodniej Firma Fleet Meetings (organizator targów Fleet Market i wydawca miesięcznika FLEET) organizuje od pięciu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!