Wszechstronność w warsztacie samochodowym: Nowy TOOL BOX V08 dla silników EA288 i EA211

, 9 czerwca 2021, 23:41

Już jest! Nowy zestaw narzędzi TOOL BOX V08, przeznaczony do obsługi silników EA288 oraz EA211 z grupy Volkswagena właśnie pojawia się na rynku. Zestaw ten cechuje naprawdę wielka wszechstronność, gdyż zawarte w nim narzędzia obsługują około 90% silników spod znaku VW, konstruowanych po 2012 roku.

Silniki 1.4 – 2.0 TDI, dzięki zastosowaniu modułowego systemu konstruowania, stosowane są w nie tylko w modelu Volkswagen Golf, lecz również Seat Leon, Skoda Octavia, Audi A3 oraz wielu innych pojazdach grupy. Dzięki tej daleko idącej standaryzacji, TOOL BOX V08 jest kompleksową pomocą w typowych naprawach dla warsztatów samochodowych.

Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne jest profesjonalistom do pracy. Począwszy od pinu blokującego, przez narzędzie do montażu wałka rozrządu i kończąc choćby na przyrządzie do napinania paska rozrządu. Narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali i przechowywane w stabilnej walizce, której obudowa wykonana jest z wytrzymałego materiału, a wnętrze wypełnia praktyczna pianka. Oczywiście, zarejestrowanym warsztatom samochodowym również i na ten zestaw udzielamy pięcioletniej gwarancji.

www.continental-ep.com/pic

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!