S-A-M poszerza ofertę kluczy SATA

, 29 listopada 2012, 13:24

Firma S-A-M Sp. z o.o., wyłączny importer narzędzi ręcznych Sata w Polsce, poszerza asortyment sztandarowego produktu. Do oferty wprowadzono nową pozycję wśród kluczy płasko – oczkowych z grzechotką Gearwrench – klucze z podwójnym systemem grzechotki.

Klucze Sata w ofercie S-A-M

Klucze SataKlucze z podwójnym systemem grzechotki cieszą się dużą popularnością na rynkach międzynarodowych. Rozwiązanie ułatwia i przyspiesza pracę użytkowników.

Marka Sata słynie głównie z szerokiego asortymentu kluczy płasko–oczkowych z grzechotką, dostępnych w rozmiarach metrycznych jak i calowych, przeznaczonych do pracy w branży motoryzacyjnej i nie tylko. Proponowana nowość chwilowo jest do nabycia jedynie w zestawie, lecz docelowo klucze będą dostępne również pojedynczo.

Klucze SataZestaw 09075 New dzięki podstawowym rozmiarom metrycznym 10 mm, 13mm i 17mm, może być atrakcyjnym zakupem zarówno dla profesjonalisty, jak i dla hobbysty. Wszystkie klucze płasko-oczkowe z grzechotką Sata objęte są dożywotnią gwarancją.

Więcej informacji na temat narzędzi Sata można uzyskać u wyłącznego importera S-A-M Sp. z o.o. oraz na stronie internetowej producenta.

Dowiedz się więcej

Nowy model wózka warsztatowego SATA Tools
Nowy model wózka warsztatowego SATA Tools

Firma S-A-M Sp. z o.o. przedstawiła nowy produkt w swojej ofercie. Jest to 5-szufladowy wózek warsztatowy SATA 95121, który ma być alternatywą dla popularnego modelu 7-szufladowego SATA 95107. Oferowana konfiguracja w nowym wózku zawiera 150 narzędzi w 6 zestawach szufladowych. Cena wózka wraz z wyposażeniem to 2 694,44 zł netto, ponadto do końca sierpnia można […]

Promocja narzędzi SATA w S-A-M Sp. z o.o.
Promocja narzędzi SATA w S-A-M Sp. z o.o.

S-A-M Sp. z o.o. – wyłączny importer narzędzi ręcznych marki SATA przedstawił nową kwartalną promocję. Promocja SATA w S-A-M S-A-M wprowadził nową promocję na produkty marki SATA. Są to m.in. wózek narzędziowy z wyposażeniem oraz zestawy kluczy. Zestawy promocyjne dają możliwość szerokiego zakresu zastosowań. Ulotkę ze szczegółami promocji można obejrzeć po kliknięciu w link. Ulotka […]

Komentarze

Brak komentarzy