Inter Cars polskim Gepardem 2021

, 2 czerwca 2021, 5:00

Tygodnik „Wprost” przygotował ranking Polskie Gepardy, wskazujący 50 najszybciej rozwijających się firm, który powstał na podstawie rankingu 200 największych przedsiębiorstw. Inter Cars jest jedną z marek wyróżnionych w zestawieniu.

Jak co roku redakcja tygodnika „Wprost” nagrodziła Polskie Gepardy 2021, czyli firmy o największej dynamice przyrostu przychodów rok do roku. W ramach zestawienia sprawdzono w jakim tempie rosły przychody firm, ile pieniędzy przeznaczyły one na inwestycje i jaka jest efektywność ich działalności.

W rankingu uwzględniono następujące czynniki: wielkość przychodów oraz ich dynamikę w ujęciu nominalnym i procentowym, wartość spółki oraz dynamikę, wskaźnik stopy zwrotu z kapitałów własnych (ROE), wskaźnik rentowności netto, a także poziom nakładów inwestycyjnych. Za każdy z tych parametrów spółka otrzymywała określoną liczbę punktów.

Spółka Inter Cars znalazła się na 26. miejscu zestawienia.

To kolejne wyróżnienie, którym w ostatnich tygodniach nagrodzony został Inter Cars. Firma wyróżniona została również m.in. w rankingu „Wprost” 200 największych polskich firm, w zestawieniu „Polskich Ambasadorów”, czyli największych polskich eksporterów, a przez dziennik „Rzeczpospolita” uznana została za jedną z najcenniejszych polskich marek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

któś, 2 czerwca 2021, 18:55 4 -2

czyli "Wprost" najwięcej w łape dostało od IC za taki ranking.

Odpowiedz

któś, 2 czerwca 2021, 19:02 6 -2

my, mechanicy, doskonale wiemy że IC sie nie rozwija tylko odcina kupony.
kilka innych hurtowników rozwija się świetnie, a taki IC nie.
natomiast wszelkiej maści flimony oraz pelikany mechaniki łykają te redaktorskie kity jak małpa banana.

Odpowiedz

Anonim, 3 czerwca 2021, 20:48 5 -1

Prawda jest taka, ze IC niestety najbardziej szkodzi rynkowi promując niezdrową konkurencję i jednocześnie swoją wielkość na tej niezdrowej konkurencji buduje. W większości fili IC każda kasjerka ma gruby zeszyt z zapisywanymi paragonami od nieudciwych mechaników i kanalarzy. Czasami rano w kasie nie można zapłacić bo pani hurtem wystawia paragony z zeszytu. KAS powinna wejść do fili IC i gruba kasa leży do wzięcia na podłodze, tylko wtedy IC już by nie było.

Odpowiedz

Anonim, 7 czerwca 2021, 8:15 2 -1

Niestety to prawda IC to firma, która wspiera niezdrową konkurencję

Odpowiedz

rotatio, 4 czerwca 2021, 9:22 1 -2

Ciekawe logo: dekompozycja Nowego Ładu, linia podziału na Polskę A i B. Głowa geparda znajduje się w Polsce A

Odpowiedz

któś, 5 czerwca 2021, 17:27 0 -1

noo, a ja gdzieś na karku A/B

Odpowiedz

wonzdziadami, 7 czerwca 2021, 8:57 3 0

Gepardem? Chyba zenitem dziadostwa. Kolejny twór a la Żabka, konkurencja wewnętrzna i psucie rynków. Tak powinni się reklamować

Odpowiedz

Zenek, 8 czerwca 2021, 22:00 0 0

Cempol by ł swego czasu gazelą biznesu:-)

Odpowiedz