Kalendarz Tip-Topolu na 2013 rok

, 21 listopada 2012, 11:25

Do rozpoczęcia 2013 roku pozostało coraz mniej czasu, zbliża się więc sezon na nowe kalendarze ścienne. Tip-Topol uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, co zobaczymy w kalendarzu tej firmy na 2013 rok.

Firma zatrudniła profesjonalne studio fotograficzne, które przeprowadziło sesję zdjęciową z kilkoma modelkami. Również dziewczyny są profesjonalistkami, a ich zdjęcia można było zobaczyć choćby w czasopiśmie Playboy.

Poniżej materiał filmowy z sesji, który jest przedsmakiem tego, co można będzie zobaczyć na kartach kalendarza. Wkrótce Tip-Topol zdradzi więcej szczegółów związanych z kalendarzem.

Dowiedz się więcej

Czynnik chłodniczy R1234yf  w ofercie Tip-Topol
Czynnik chłodniczy R1234yf w ofercie Tip-Topol

Firma Tip-Topol wprowadziła do oferty nowy czynnik chłodniczy R1234yf. Jest to następca aktualnie używanego gazu chłodniczego o symbolu R134a. Czynnik R1234yf  w Tip-Topol Czynnik chłodniczy R1234yf został zatwierdzony przez Unię Europejską. Od początku roku 2012 na rynku pojawiło się kilka modeli pojazdów wypełnionych nowym gazem. Z każdym miesiącem ilość aut z owym czynnikiem będzie wzrastała […]

Prezentujemy kalendarz Tip-Topolu na 2013 rok
Prezentujemy kalendarz Tip-Topolu na 2013 rok

Nadszedł czas na prezentację kalendarza Tip-Topol na rok 2013 r. Jak zwykle nie brakuje w nim pięknych dziewczyn, które tym razem pozują w warsztatowej scenerii… Zapraszamy do oglądania! W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy zajawkowy film z sesji zdjęciowej do kalendarza Tip-Topol. Teraz pora na pokazanie efektów pracy fotografów i grafików. Aby stać się posiadaczem kalendarza Tip-Topol […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!