Łańcuchy na koła Thule Easy-fit w ofercie Taurus

, 15 listopada 2012, 16:20

Firma Thule na nadchodzący sezon zimowy przygotowała nowy łańcuch przeciwśnieżny, przeznaczony do montażu na kołach samochodów osobowych. Produkt znajduje się w ofercie dystrybutora Taurus.

Łańcuchy Thule Easy-fit

Thule Easy-fitThule Easy-fit to łańcuchy wykorzystujące innowacyjne technologie i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi. Ich zaletą jest łatwość montażu. Dowodem na to jest rekord Guinnessa należący do łańcuchów Easy-fit – w ciągu 60 sekund 12 osób założyło 81 łańcuchów na koła.

Cechy łańcucha:

  • Wbudowany system wewnętrznych sztywnych łuków sprawia, że zakładanie łańcucha jest intuicyjne: od góry do dołu: montaż na kole w 12 sekund,
  • 9 mm prześwitu między oponą, a elementami zawieszenia,
  • Automatyczny system napinający,
  • Zewnętrzny system demontażu,
  • Nylonowe odbojniki chroniące powierzchnię felg aluminiowych (opcja do samodzielnego montażu),
  • Homologacje: Ö-Norm 5117, CUNA, TÜV.

 

Sugerowana cena detaliczna produktu to 1299 zł brutto. Więcej informacji, w tym filmik z instrukcją montażu łańcuchów, można znaleźć na stronie dystrybutora.

Dowiedz się więcej

Opony zimowe do motocykli – sezon może trwać cały rok
Opony zimowe do motocykli – sezon może trwać cały rok

Bezpieczna jazda motocyklem zimą jest możliwa tylko jeśli posiada on odpowiednie opony zimowe. Oferta tego typu produktów jest coraz bogatsza. Zimowe opony do motocykli – właściwości Proces produkcyjny motocyklowych opon zimowych jest podobny do tego, który wykorzystywany jest przy pracy nad wyposażeniem zimowym do samochodów osobowych. Zimowe opony motocyklowe, podobnie jak ich osobowe odpowiedniki, charakteryzują […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!