Zinnger wprowadza do oferty klocki i tarcze hamulcowe

, 14 listopada 2012, 11:32

Marka Zinnger Germany wprowadziła dwie nowe linie produktów. Są to klocki i tarcze hamulcowe.

Klocki i tarcze hamulcowe Zinnger Germany

W ofercie znajdują się tarcze i klocki do samochodów marek: Audi, Skoda, VW, Seat, Opel, Mercedes-Benz, Fiat, Citroen, Peugeot, Renault, Ford, BMW, Mitsubishi, Nissan, Alfa Romeo, Dacia.

Zinnger GermanyWszystkie klocki posiadają certyfikaty EC-R90. Produkty dostępne są tylko u dystrybutorów regionalnych.

Dowiedz się więcej

Zapobieganie piskom klocków
Zapobieganie piskom klocków

Wymagania dyktowane potrzebami bezpieczeństwa i komfortu jazdy wpływają w znaczący sposób na budowę współczesnych układów hamulcowych. Hamulce odgrywają dominującą rolę nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale również wpływają na ocenę komfortu prowadzenia pojazdu. Z pojęciem bezpieczeństwa łączy się bezpośrednio pojęcie skuteczności, niezawodności, stateczności i trwałości układu hamulcowego, natomiast wygoda ich uruchamiania, progresywność działania a także […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 16 listopada 2012, 8:19 0 0

Czy klocki posiadają " certyfikat R-90 " powinien poświadczyć test a nie nadruk na pudełku .
Mało mamy produktów w kraju ? kolejna linia nie jest potrzebna . Chyba że produkuje się ją w np w Niemczech i ma specjalne, wyjątkowe parametry ?!

Odpowiedz

Anonim, 23 listopada 2012, 8:57 0 0

Z tego co wiem klocki ZINNGERa maja E20, czyli testy i certyfikaty wystawione przez nasz rodzimy PIMOT. Sam założyłem do Scenica i jak narazie jest dobrze, mniej pyli i piszczy w porównaniu do znanej topowej marki.

Odpowiedz

Anonim, 24 kwietnia 2013, 10:18 0 0

Klocki Zinnger po przebiegu 15 tys w moim passacie zdecydowanie lepiej hamują niż markowe nazwa na A. Przy hamowaniu z większych prędkosći hamowanie jest dużo bardziej skuteczne a nacisk na pedał hamulca dużo mniejszy. Rewelacja że klocki wogóle nie pylą czyli mamy czyste felgi bez czarnego pyłu.

Odpowiedz