Bezobsługowe akumulatory wapniowe marki STARLINE w ofercie ELIT Polska

, 23 kwietnia 2021, 12:45

W samochodach osobowych i użytkowych znaleźć możemy różne rodzaje akumulatorów. Na szczególną uwagę zasługują akumulatory wapniowe Ca/Ca, które nie wymagają uzupełniania elektrolitu, co czyni je bezobsługowymi. Dotyczy to całego okresu użytkowania baterii w danym samochodzie. Jednymi z akumulatorów wykorzystującymi technologię Ca/Ca są produkty marki STARLINE, dostępne w ofercie ELIT Polska.

Do największych zalet akumulatorów wapniowych zaliczyć można wysoki prąd rozruchowy, zwiększoną żywotność oraz niewielką podatność na rozładowanie w wyniku wysokich wahań temperatury. Na szczególną uwagę zasługuje ten ostatni czynnik, który jest główną przewagą akumulatorów Ca/Ca nad tradycyjnymi bateriami kwasowymi. W przypadku akumulatorów marki STARLINE wapń dodawany jest do kratek przewodzących prąd, w których utrzymywana jest masa czynna.

Oferta Starline obejmuje akumulatory samochodowe o najczęściej używanych pojemnościach – od 35 Ah do 225 Ah, przeznaczone do samochodów osobowych, użytkowych i towarowych. Ze względu na zastosowanie wspomnianej technologii wapniowej (Ca/Ca), charakteryzują je wyłącznie małe spontaniczne wyładowania, a ich działanie jest w pełni bezobsługowe i ekologiczne. W procesie produkcji akumulatorów wykorzystywana jest najnowsza technologia w celu zapewnienia wysokiej wydajności i niezawodności.

Charakterystyka akumulatorów wapniowych marki Starline:

  • Długa żywotność
  • Stale utrzymująca się wydajność przy rozruchu
  • Bezobsługowe – bez konieczności uzupełniania elektrolitu
  • Trzyletnia gwarancja

– Nowoczesne akumulatory wapniowe marki STARLINE to sprawdzona propozycja w ofercie ELIT Polska. Znajdują zastosowanie zarówno w przypadku pojazdów marek europejskich, jak też azjatyckich, dzięki czemu charakteryzują się szerokim pokryciem parku samochodowego. Wszystkie baterie dostępne są u dystrybutorów ELIT Polska oraz w sprzedaży online dla klienta detalicznego, gdzie znaleźć można również więcej informacji na temat ich parametrów – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!