Nowe opakowania produktów Brembo

, 14 listopada 2012, 9:25

Brembo wprowadza nowe pudełka części przeznaczonych na aftermarket. Na opakowaniach umieszczono…twarze pracowników firmy.

Brembo wprowadza nowe pudełka

Nowe opakowania BremboWkrótce na półkach dystrybutorów i sklepów detalicznych na całym świecie pojawią się produkty Brembo w nowych opakowaniach. Strategia zakłada odejście od klasycznych, czerwonych pudełek, które przez ostatnie dziesięć lat były kojarzone z firmą. Celem wprowadzenia nowego wizerunku jest podkreślenie zalet produktów.

Na pudełkach znajdują się twarze dwunastu osób. Są to pracownicy, którzy aktywnie przyczyniają się do produkcji części będących zawartością pudełka. To oni, zdaniem producenta, tworzą "markę" firmy. Osoby, których wizerunki przedstawiają opakowania wyłoniono poprzez casting. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem.

Kolorystyka opakowań to tradycyjny dla marki kolor czerwony. Dodatkowo zastosowano także czerń i biel. Te strony pudełek, które będą widoczne na półce niemal wszystkie są białe, wyraźnie kontrastując z innymi opakowaniami. Poza aspektem wizualnym zmieniła się także konstrukcja pudełka. Została wzmocniona tak, aby podołać wzrostowi wagi produktu i zawiera szereg informacji dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się wymianą części.

Wśród danych na pudełku znajdzie się m.in. adres strony internetowej firmy i fotokod (QR Code), zapewniający dostęp do instrukcji montażu na wideo (te same instrukcje będzie można znaleźć także w pudełku, na papierze). Ponadto opakowanie jest oznaczone międzynarodowymi symbolami europejskich certyfikatów, a także ikonami sieci społecznościowych: Facebook, Twitter, YouTube i Google+.

Dowiedz się więcej

Aplikacja z katalogiem Brembo dla smartfonów i tabletów
Aplikacja z katalogiem Brembo dla smartfonów i tabletów

Firma Brembo stworzyła aplikację Brembo Parts, stworzoną z myślą o osobach prowadzących działalność w branży części zamiennych. Ułatwia ona dostęp do katalogu części zamiennych Brembo z urządzeń mobilnych. Aplikacja jest dostępna na urządzenia iPhone oraz iPad. Przygotowywana jest też wersja na urządzenia z Androidem. Brembo Parts umożliwia wyszukiwanie produktów na podstawie modelu samochodu. Pomaga też […]

Nowy Chevrolet Corvette z układem hamulcowym Brembo
Nowy Chevrolet Corvette z układem hamulcowym Brembo

Podczas North American International Auto Show Chevrolet zaprezentował najnowszy model Corvette. Samochód został wyposażony w układ hamulcowy marki Brembo. Hamulce Brembo zatrzymują 450-konną Corvette Brembo będzie dostarczać zaciski i tarcze oraz montować te elementy w kompletne zestawy w swoim nowym rozbudowanym centrum operacyjnym Homer, w Michigan. Firma dostarczała już systemy hamulcowe dla supersamochodów Chevroleta. Korzystał […]

Nowy Dyrektor Techniczny Brembo
Nowy Dyrektor Techniczny Brembo

Giorgio Ascanelli został nowym Dyrektorem Technicznym (CTO) Brembo. Będzie kierował Działem Zaawansowanego Rozwoju i Badań Technicznych. Ascanelli Dyrektorem Technicznym Brembo Giorgio Ascanelli posiada wieloletnie doświadczenie w świecie wyścigów samochodowych. Rozpoczął swoją karierę w 1985 jako inżynier techniczny w zespole Scuderia Ferrari. Pracował też dla firm Abarth, Benetton F1 i McLaren F1. Było to zanim został […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 16 listopada 2012, 11:53 0 0

do 1 kwietnia jeszcze daleko:)

Odpowiedz

Anonim, 23 listopada 2012, 14:50 0 0

A niedługo sie będa same montować ;ppp

Odpowiedz