Sportowe tarcze hamulcowe Dokuji RS

, 7 listopada 2012, 13:23

Hipol wprowadza do oferty sportowe tarcze hamulcowe Dokuji. Produkty z gamy RS poprawiają bezpieczeństwo i komfort jazdy, są szczególnie polecane do aut po tuningu.

Sportowe tarcze Dokuji, produkowane w UE zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, odznaczają się jakością wykonania i wytrzymałością. Nawiercanie i nacinanie pozwala dodatkowo chłodzić układ hamulcowy, co zwiększa jego efektywność oraz zapobiega przegrzaniu się tarcz.

Nowe tarcze można już znaleźć w programach zamówieniowych Hipolu – schemat numeru wygląda tak, jak w przypadku tarcz tradycyjnych:

NJ****F (przednie) lub NJ****R (tylne) + przyrostek RS
np. "NJ0011R RS"

Więcej informacji na stronie wyłącznego importera produktów Dokuji, www.hipol.pl.

Dowiedz się więcej

Nowość w Dokuji – tarcze hamulcowe
Nowość w Dokuji – tarcze hamulcowe

Oferta marki Dokuji wzbogaciła się o kolejną linię produktową – tarcze hamulcowe – będące uzupełnieniem dostępnych już klocków hamulcowych tej marki. Oferta tarczy hamulcowych liczy obecnie kilkadziesiąt referencji do popularnych modeli aut japońskich i koreańskich. W przyszłości, na wzór klocków hamulcowych lista dostępnych tarczy zostanie rozszerzona o popularne modele europejskie. Tarcze Dokuji to produkty spełaniające europejskie […]

Aplikacja z katalogiem Brembo dla smartfonów i tabletów
Aplikacja z katalogiem Brembo dla smartfonów i tabletów

Firma Brembo stworzyła aplikację Brembo Parts, stworzoną z myślą o osobach prowadzących działalność w branży części zamiennych. Ułatwia ona dostęp do katalogu części zamiennych Brembo z urządzeń mobilnych. Aplikacja jest dostępna na urządzenia iPhone oraz iPad. Przygotowywana jest też wersja na urządzenia z Androidem. Brembo Parts umożliwia wyszukiwanie produktów na podstawie modelu samochodu. Pomaga też […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 listopada 2012, 7:09 2 -1

Kolejne pseudo tuningowe tarcze hamulcowe na rynku, powodujące szybsze zużywanie klocka, ale może w tym jest metoda na zarabianie pieniędzy.

Odpowiedz

Tomasz Zapała, 28 marca 2017, 23:00 3 0

założyłem do Mitsubishi Lancer i hamulce lepsze niż wcześniejsze trw lub ate.
Polecam

Odpowiedz