Firma M-TECH poszerza gamę lamp inspekcyjnych

, 8 kwietnia 2021, 12:52

Firma M-TECH wprowadza do oferty dodatkowy model lampy inspekcyjnej serii PRO. ILPRO307 to profesjonalna lampa inspekcyjna z najnowszej gamy lamp M-TECH.

Precyzyjne oświetlenie stanowiska pracy to podstawa sprawnego i bezpiecznego działania. Dotyczy ona zarówno mechaników, jak i amatorów majsterkowania w garażu i warsztacie, ale nie tylko. W takiej sytuacji niezawodna i niezastąpiona jest wydajna lampa warsztatowa, której można użyć punktowo do oświetlenia podzespołów wymagających naprawy, dzięki czemu łatwiej zdiagnozować przyczynę awarii.

Głównym atutem ILPRO307 są mocne magnesy oraz możliwość regulacji lampy w dwóch płaszczyznach: wokół własnej osi 360 st. (niezależnie) oraz 180 st. w drugiej płaszczyźnie (niezależnie). Dodatkowo, światło osiągające nawet do 1000 lumenów pozwala na precyzyjne i rzetelne doświetlenie miejsca wykonywanej pracy. Lampa wyposażona została w system ochrony przed przeładowaniem i rozładowaniem.

Praktyczny hak oraz mocne magnesy pozwalają na umieszczenie lampy niemalże w każdym możliwym miejscu, ułatwiając pracę i wpływając bezpośrednio na jej jakość.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!