Akcje promocyjne Kärcher

, 5 listopada 2012, 14:00

„Czysto wewnątrz i na zewnątrz” to hasło jesiennych akcji promocyjnych firmy Kärcher. Do końca roku taniej można nabyć urządzenia wysokociśnieniowe, odkurzacze i szorowarki.

Promocje Kärcher

Promocja KarcherW ofercie promocyjnej Kärcher znajdują się m.in.:

– jednofunkcyjny odkurzacz (na sucho) T 12/1 Edition. Urządzenie charakteryzuje się trwałą konstrukcją odporną na mechaniczne uszkodzenia, wysoką mobilnością i wygodną obsługą. System Clip usprawnia łączenie oraz wymianę węży ssących i kolanek. W promocji jesiennej sprzedawany w zestawie z kompletem 10 torebek fizelinowych.

– urządzenie ekstrakcyjne (spryskująco-odsysające) Puzzi 100 Super. Sprzęt umożliwia pranie wykładzin dywanowych, czyszczenie tapicerki samochodowej oraz wywabianie plam. Standardowo Puzzi 100 Super wyposażone jest w zestaw do czyszczenia podłóg i dyszę ręczną. W ofercie jesiennej do urządzenia dodawane są gratis dwa opakowania tabletek popularnego środka do wykładzin RM 760.

– trzy odkurzacze uniwersalne (NT) przeznaczone do usuwania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń oraz wody. Modele NT 25/1 Ap i NT 65/2 Ap wyposażono w płaskie, faliste filtry oraz system oczyszczania filtra, który zapobiega spadkowi siły ssącej podczas zbierania dużej ilości zanieczyszczeń. Odkurzacz uniwersalny NT 70/2 charakteryzuje się trwałą konstrukcją, a wyposażony jest w kartridżowy filtr i w dwie turbiny. Przystosowany jest do pracy z zestawem bardzo długich węży, dzięki czemu dobrze sprawdza się np. w myjniach samochodowych.

– szorowarki automatyczne i jednotarczowe. Kärcher proponuje kompaktowe urządzenie z odsysaniem, wyposażone w przeciwbieżnie obracające się szczotki tarczowe – BR 40/10 C Adv MF. Doskonale sprawdza się ono na silnie zabrudzonych posadzkach o dużej odporności na mechaniczne działanie szczotek. W czasie trwania promocji zostało dodatkowo wyposażone w dwa pady walcowe z mikrofibry, dwa wałki napędowe i 20-metrowy przewód zasilający. Pozostałe modele szorowarek automatycznych: BD 40/12 C Bp i BD 40/25 C Ep, to urządzenia wyposażone w szczotki tarczowe. Charakteryzują się niewielkimi gabarytami i łatwością manewrowania. BD 40/25 C Ep w promocji na wyposażeniu posiada listwę ssącą oraz dwa 10-litrowe opakowania środka do czyszczenia podłóg twardych – RM 69 ASF.

– ręczna zamiatarka KM 70/20 C Edition. Urządzenie sprawdza się w miejscach, gdzie konieczna jest łatwość manewrowania oraz wszędzie tam, gdzie nie wolno stosować urządzeń zasilanych spalinowo bądź występuje trudność z dostępem do sieci elektrycznej. Do zakupu zamiatarki, producent dokłada chwytak do zbierania śmieci gratis.

– urządzenia wysokociśnieniowe …czytaj dalej


– urządzenia wysokociśnieniowe. Wśród urządzeń wysokociśnieniowych objętych akcją promocyjną znalazły się trzy modele bez podgrzewania wody (HD) i cztery z podgrzewaniem (HDS) o różnych parametrach i przeznaczeniu:

  • 5/15 C to kompaktowe urządzenie wytwarzające ciśnienie o wartości do 150 bar i wydatku wody na poziomie 500 l/h, polecane do okazjonalnych prac przy czyszczeniu maszyn i pojazdów. 
  • HD 6/16-4M, to urządzenie klasy średniej, wyposażone w mocny wolnoobrotowy silnik 4-biegunowy i trwałą pompę trójtłokową z mosiężną głowicą. Cechą wspólną obu maszyn są duże koła transportowe, teleskopowy uchwyt prowadzący oraz niewielki ciężar.
  • HD 10/23-4S, to wyjątkowo trwałe, mocne i niezawodne urządzenie zasilane trójfazowo, wyposażone w wolnoobrotowy, 4-biegunowy silnik chłodzony wodą. Przeznaczone jest do regularnego usuwania uporczywych zabrudzeń z dużych powierzchni. Podczas trwania akcji modele HD 6/16-4M i HD 10/23-4S wyposażone zostały dodatkowo w lancę pianową, szybkozłącze i dwa adaptery.
  • Kompaktowy HDS 6/14 C i HDS 8/18-4M sprawdzają się w utrzymaniu czystości firmowej floty pojazdów i radzą sobie z usuwaniem uporczywych zabrudzeń wokół obiektów. Oba urządzenia podgrzewają wodę do temp. 80°C, mogą też pracować w trybie pary. Zaletą maszyn jest Servo control, pierścień umożliwiający czasową regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie. Bezpieczne użytkowanie zapewnia czujnik temperatury spalin, który wyłącza urządzenie, gdy ich temperatura przekroczy 300°C, oraz system SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża jego żywotność.
  • HDS 9/17-4 C Basic i HDS 11/18-4 S Basic wyposażono w mocne, chłodzone wodą wolnoobrotowe 4-biegunowe silniki. Te trójfazowo zasilane maszyny podgrzewają wodę do 80°C, dzięki czemu usuwają nawet uporczywe zabrudzenia.

 

Do końca roku wszystkie modele HDS objęte są dwuletnią gwarancją.

Akcja „Floor Care 2012” Kärcher

Trwająca do końca roku akcja „Floor Care 2012” oferuje dodatkowe korzyści przy zakupie wybranych modeli szorowarek i zamiatarek, dzięki czemu klienci zyskują poszerzoną, bezpłatną opiekę serwisową. Zakres usług serwisowych dostosowanych do konkretnego modelu urządzenia zakupionego w akcji realizowany jest w oparciu o Voucher Serwisowy (ważny 1 rok od zakupu) i obejmuje:

– przegląd gwarancyjny dla szorowarek B 60 W, B 80 W, B 90 R,
– wymianę fartuchów i listew ssących,
– miesięczny zapas RM 69 ASF – silnego, alkaicznego środka do czyszczenia podstawowego, który usuwa uciążliwe zanieczyszczenia: olejowe, ze smaru, sadzy, mineralne,
– przegląd gwarancyjny urządzeń spalinowych (P / LPG) KM 75/40 W, KM 85/50 W, KM 90/60 R, KM 100/100 R i urządzeń bateryjnych (Bp) KM 75/40 W, KM 85/50 W, KM 90/60 R, KM 100/100 R,
– wymiana szczotki bocznej (KM 74/40 W),
– wymiana szczotki głównej walcowej (KM 85/50 W, KM 90/60 R, KM 100/100 R).

Szczegóły akcji promocyjnych oraz opis urządzeń, znajdujących się w ofercie, można znaleźć na stronie producenta.

Dowiedz się więcej

Modernizacja warsztatu
Modernizacja warsztatu

W ubiegłym kwartale firma Inter Cars S.A. wprowadziła do oferty nowe narzędzia i urządzenia, stając się jednocześnie bezpośrednim importerem i dystrybutorem takich firm jak: – Sealey – producent i dystrybutor narzędzi i urządzeń warsztatowych. Oferta dotyczy ok. 100 najbardziej przydatnych w warsztacie propozycji. Są to prasy warsztatowe, narzędzia specjalistyczne, ściągacze etc. – Karcher – producent […]

Kärcher zmienia kolor swoich produktów
Kärcher zmienia kolor swoich produktów

Producent urządzeń czyszczących Kärcher już po raz drugi w historii przeprowadza zmianę kolorystyki produktów. Od stycznia 2013 urządzenia profesjonalne Kärcher mają kolor antracytowy. Antracytowe urządzenia Kärcher Wizualne rozróżnienie oferty profesjonalnej (antracyt) i asortymentu dla konsumentów (kolor żółty) jest korzystne w procesie sprzedaży. Sprzedawcom łatwiej doradzać klientowi, kiedy już na pierwszy rzut oka rozróżni on produkt […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!