Nowe lampy od Dobmaru

, 25 października 2012, 14:39

Dobmar – polski producent oświetlenia samochodowego oraz urządzeń odblaskowych, wprowadził na rynek nową serię lamp typu LED – z trójkątem odblaskowym. Produkty przeznaczone są do pojazdów z zasilaniem 12V.

Lampy Dobmar do pojazdów z zasilaniem 12V

Lampy DobmarPojazdy, do których przeznaczone są nowe lampy to przede wszystkim przyczepy, lawety, auta dostawcze. W ofercie znajdują się dwa rodzaje lamp:

  • Lampa zespolona DOB-99LED – składająca się ze światła kierunkowskazu, pozycji, stopu, cofania oraz urządzenia odblaskowego trójkątnego,
  • Lampa zespolona DOB-99A LED – składająca się ze światła kierunkowskazu, pozycji, stopu, przeciwmgielnego oraz urządzenia odblaskowego trójkątnego.

 

Lampy bardzo długą żywotnością – do 100 tysięcy godzin! Poza tym ich zaletą jest także bardzo niski pobór prądu oraz nowoczesny wygląd. Lampy producenta z Bydgoszczy charakteryzują się dobrą relacją ceny do jakości. Są tańsze niż większość podobnych produktów z zachodu, przy zachowaniu wysokiej jakości. Nowe lampy to kolejny krok firmy Dobmar w kierunku poszerzenia asortymentu.

Więcej szczegółów na temat wyrobów Dobmar znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Dowiedz się więcej

Nieprecyzyjne prawo uderzy po kieszeni przy przeglądzie
Nieprecyzyjne prawo uderzy po kieszeni przy przeglądzie

Technologia LED staje się coraz bardziej popularna w nowoczesnych samochodach. Diody znajdują zastosowanie w światłach do jazdy dziennej, lampach tylnych, a nawet reflektorach przednich. Niestety, za rozwojem technologii nie nadążają regulacje prawne. W polskim prawie nie ma przepisów, które regulowałyby kwestię wymiany oświetlenia LED w przypadku częściowej niesprawności. Oznacza to, że niedziałająca jedna z kilkunastu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!