Półosie Kager wracają do oferty Foty

, 24 października 2012, 16:37

Półosie Kager po dłuższej przerwie powróciły do oferty Fota. Nowym producentem półosi dla marki jest koncern z Francji.

Kager z nowym producentem półosi

Półosie KAGERNowe maszyny, których do regeneracji używa dostawca półosi Kager są zgodne ze specyfikacją producentów części oryginalnych. To dzięki tak wyposażonemu parkowi maszynowemu, półosie Kager poddawane są dziesięciostopniowemu procesowi regeneracji – począwszy od śrutowania, szlifowania i kopiowania, a w przypadku kulek, rolek, nakrętek czy osłon – całkowitej wymianie na nowe.

W efekcie półosie regenerowane są porównywalne do nowych wyrobów montowanych fabrycznie. Wybierając część zregenerowaną przemysłowo, otrzymuje się praktycznie nowy element, w którym „stara” pozostaje jedynie obudowa. Drobiazgowa kontrola techniczna, jaką przechodzi każda regenerowana część gwarantuje, że ma ona parametry identyczne jak podzespół montowany fabrycznie.

W ofercie znajduje się 2400 referencji, w tym około 300 dostępnych w magazynie, pozostałe w dostawie w ciągu 2-3 dni roboczych. W katalogu Foty półosie Kager występują pod numerami indeksów: 13-6XXX, gdzie X –oznacza cyfrę.

Dowiedz się więcej

Fota S.A prezentuje wyszukiwarkę produktów objętych wyprzedażą
Fota S.A prezentuje wyszukiwarkę produktów objętych wyprzedażą

Na stronie fota.pl została uruchomiona wyszukiwarka dla produktów objętych wyprzedażą. Na klientów czeka ponad 40 000 indeksów, niemal 200 000 sztuk produktów w cenach niższych od dotychczasowych. Wyszukiwarka umożliwia klientowi znalezienie interesujących go referencji i grup produktów w określonym przedziale cenowym. Charakterystyka wyszukiwarki W wyszukiwarce prezentowane są 2 kolumny „cenowe”: cena katalogowa i cena wyprzedażowa. […]

Kager poszerza ofertę sprężyn zawieszenia
Kager poszerza ofertę sprężyn zawieszenia

Gamę ponad 500 referencji sprężyn marki Kager uzupełniło niedawno ponad 40 nowych pozycji. Wśród nich znalazły się części przeznaczone do pojazdów marek Kia, Opel i Renault. Nowe sprężyny Kager to ponad 40 referencji. Wybrane zastosowania: Kia Cee'd (2006-) Opel Vectra C (2002-) Opel Astra H (2004-) Renault Scenic II (2003-)   W ofercie firmy można […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 października 2012, 11:19 0 0

Jeżeli będą w jakości i cenie np. GSP to będą się sprzedawać, ale jeżeli w jakości GSP, a cenie Kagera to nie będą się sprzedawać :)

Odpowiedz