Promocja na produkty Varta i Energizer

, 24 października 2012, 16:23

Kupując akumulatory firm Varta bądź Energizer w sieci Moto-Profil, można teraz otrzymać w prezencie sprzęt narciarski lub przedpłacone karty płatnicze.

Promocja na akumulatory Varta i Energizer

Akcja promocyjna trwa od 22 października do 30 listopada 2012 r. Jednorazowy zakup akumulatorów Varta bądź Energizer w tym okresie, w określonych progach zakupowych, premiowany jest wysokiej klasy sprzętem narciarskim lub przedpłaconymi kartami płatniczymi Master Card. Szczegóły na zamieszczonej poniżej ulotce:

Promocja Varta i Energizer

 

Dowiedz się więcej

Akumulator z kontrolą wstrząsów
Akumulator z kontrolą wstrząsów

Prezentując nową linię produktów dla samochodów ciężarowych, opartą na technologii HVR (High Vibration Resistant) Exide Technologies otwiera nowy rozdział w historii rynku akumulatorów dedykowanych samochodom ciężarowym. Na nową ofertę składają się akumulatory pod markami Centra i Exide dostępne w następujących gamach: Expert HVR®, Professional Power i Professional. Każda z nich jest dostosowana do określonych wymagań […]

Akumulatory AGM i ECM w ofercie Centry
Akumulatory AGM i ECM w ofercie Centry

Centra poszerza swój asortyment o akumulatory typu AGM i ECM, które odpowiadają wymaganiom samochodów z systemami Start & Stop oraz układami hamowania regeneracyjnego. Oferta Centry poszerza się o sześć typów akumulatorów. – „Strategia rozwoju, która zakłada wzrost udziału akumulatorów typu AGM i ECM w ogólnej sprzedaży firmy, dotyczy też bezpośrednio poznańskiej fabryki. To właśnie w […]

Promocja produktów marki Filtron w Moto-Profilu
Promocja produktów marki Filtron w Moto-Profilu

Moto-Profil przygotował specjalną ofertę na wyroby marki Filtron. Za zakup produktów w określonych progach zakupowych można otrzymać bonusy. Jednorazowy zakup filtrów marki Filtron w poniższych progach zakupowych premiowany jest nagrodami: • 6000 zł netto GYSpack AIR 400 – urządzenie prostowniczo-rozruchowe wraz z kompresorem i latarką, • 4000 zł netto CTEK MXS 5.0 12V 5A – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 października 2012, 21:27 0 0

VARTA ODKĄD PRZESTAŁA BYĆ NIEMIECKA STAŁA SIĘ TANDETNYM AKUMULATOREM W DUŻEJ CZĘŚCI PRODUKOWANYM W CHINACH I MAŁEJ CZĘŚCI W CZECHACH.

Odpowiedz

Anonim, 27 października 2012, 13:19 0 0

Dzisiejsza Varta nie ma nic wspólnego z Vartą niemiecką. Produkiowana jest w Czeskiej Lipie i taką samą LIPĄ jest. Cena bardzo wysoka, jakość żadna, trwałość taka że wystarcza do końca gwarancji.

Odpowiedz

Anonim, 28 października 2012, 20:25 0 0

bleble a kager-a, kraft-a,4-max-a sprzedajesz i jest super... Panowie od reklam na forum pracują pozdrawiam...

Odpowiedz

Anonim, 22 czerwca 2013, 12:14 0 0

co za typ sprzedaje varte i gada jaka to jest super podczas gdy dalej pisze że z boschem bywa różnie a gigawat to gówno. szanowny Panie jakbyś był choć troszkę w temacie to byś wiedział że i varta i bosch są robione na tych samych taśmach produkcyjnych przez firmę Johnson Controls więc skoro z boschem bywa różnie to i z vartą też tak musi być,a co do gigawata to wychodzi również z tej fabryki w czeskiej lipie jak to nazwałeś najnowocześniejszej. Typowa masówka. A co do reklamacji może coś ciężko u Ciebie przechodzą ???

Odpowiedz