Amortyzatory TRW w sieci dystrybucji Hart

, 24 października 2012, 11:05

Oferta amortyzatorów marki TRW jest już dostępna w sieci dystrybucji firmy Hart. W siedemnastu placówkach na terenie Polski, firma Hart oferować będzie ponad 1400 referencji amortyzatorów stanowiących pokrycie 94% europejskiego parku samochodowego.

Amortyzatory TRWOd 15 października 2012 roku amortyzatory TRW można kupować w sieci dystrybucji firmy Hart.  Amortyzatory oraz sprężyny zawieszenia marki TRW do segmentu aut osobowych będą dostępne w Polsce jedynie w tej sieci oraz u partnerów Group Auto Polska.

Więcej o amortyzatorach TRW

Pod względem szerokości oferty TRW plasuje się na 3 miejscu wśród producentów amortyzatorów segmentu Premium. TRW oferuje amortyzatory wyłącznie w specyfikacji technicznej odpowiadającej standardom pierwszego montażu (OE). W praktyce oznacza to, że klient kupując amortyzator TRW zawsze otrzymuje produkt identyczny z tym jaki został fabrycznie zamontowany w  pojeździe.

W ofercie TRW nie występują popularne wśród innych marek amortyzatorów zamienniki i w związku z tym nie ma możliwości zastosowania amortyzatora „olejowego” w pojeździe, który oryginalnie zostały wyposażony w amortyzatory „gazowe”. Dodatkowym atutem oferty TRW jest opakowanie zawierające komplet amortyzatorów na oś pojazdu co pokrywa się z jedyną właściwą ze względów bezpieczeństwa technologią wymiany pary amortyzatorów na jednej osi.

Od 2005 roku TRW oferuje amortyzatory, które cechują trzy rozwiązania  techniczne opracowane specjalnie dla firmy:

• Teflonowy®* pierścień uszczelniający tłoczysko amortyzatora, zapewniający zwiększoną odporność na zużycie i wydłużający okres eksploatacji amortyzatorów.
• Innowacyjna metoda polerowania powierzchni tłoczyska do poziomu chropowatości poniżej 0,08 mikronów, tworząca wspólnie z w/w pierścieniem idealne uszczelnienie i wydłużająca żywotność produktu.
• Technologia produkcji talerzyków zaworowych. Kalibracja z dokładnością do 0,01 mm. Takie rozwiązanie gwarantuje krótszy czas reakcji amortyzatora, a więc lepszą kontrolę nad pojazdem i większe bezpieczeństwo.

Produkty TRW poddawane są szeregowi testów podczas procesu produkcji, na torze oraz w warunkach drogowych. Amortyzatory stanowią grupę produktów tworzących tzw. „TRW Corner Module”. Koncepcja ta podkreśla zaangażowanie firmy w tworzenie bezpiecznych rozwiązań w obrębie układu hamulcowego, kierowniczego oraz układu zawieszenia w pojeździe.

Cały asortyment amortyzatorów marki TRW objęty jest gwarancją fabryczną na 3 lata lub 60.000 km

*Teflon® jest zastrzeżonym znakiem towarowym koncernu DuPont

Dowiedz się więcej

Euro Trade Plus wprowadza do oferty nowe amortyzatory
Euro Trade Plus wprowadza do oferty nowe amortyzatory

W ofercie firmy Euro Trade Plus pojawiły się nowe referencje. Są to amortyzatory olejowe do aut koreańskich i japońskich oraz gazowe do samochodów Kia, Renault, Audi i VW. Szczegółowa lista nowości poniżej oraz na stronie dystrybutora.     Indeks_ETP OPIS PL Marka AF0038LB AMORTYZATOR OLEJOWY HYNDAI SANTA FE  07.00- PRZEDNI LEWY AF0039LB AMORTYZATOR OLEJOWY HYNDAI […]

Poszerzona oferta amortyzatorów Sachs w AP S.A.
Poszerzona oferta amortyzatorów Sachs w AP S.A.

Do oferty sieci AP S.A. dołączyło ponad 200 referencji amortyzatorów marki Sachs, przeznaczonych do pojazdów osobowych i dostawczych marek BMW, Chrysler, Citroen, Mercedes-Benz i innych. W poniższej tabeli wybrane nowe referencje. Pełna oferta marki Sachs w AP S.A. jest dostępna u przedstawicieli handlowych oraz w filiach AP S.A. Indeks Zastosowanie 314906 amortyzator ALFA P. 147/156 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 października 2012, 15:10 0 0

Logiczny i bardzo potrzebny krok w firmie Hart.
Do tej pory w w/w hurtowni można było kupić w zasadzie (z małymi wyjątkami) tylko brend Harta o wątpliwej jakości albo amortyzatory Sachsa, bardzo dobre ale i bardzo drogie. Brakowało produktu średniej klasy i w dobrej cenie. Mam tylko nadzieje, że ceny amortyzatorów TRW będą faktycznie atrakcyjne i że wreszcie nie trzeba będzie udawać się do konkurencji.
Pożyjemy zobaczymy
"lewar"

Odpowiedz