Weź udział w webinarach Valeo na temat DDC i zyskaj przewagę nad konkurencją

, 17 lutego 2021, 23:18

Rozwój warsztatu oraz kompetencji jego pracowników jest kluczowy na dzisiejszym rynku napraw. Aby zyskać nową wiedzę i umiejętności, a tym samym wyprzedzić konkurencję, możesz już dziś zarejestrować się na szkolenie Valeo, dotyczące rynkowej nowinki, czyli podwójnego suchego sprzęgła DDC (Dual Dry Clutch) dla pojazdów marek KIA i Hyundai.

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu na temat sprzęgła DDC

Zarejestruj się na szkolenie

Na najnowszych webinarach, dotyczących podwójnego suchego sprzęgła DDC, firma Valeo, która jako pierwsza wprowadziła to rozwiązanie na rynek wtórny, wyjaśnia m.in. na czym polega procedura poprawnej wymiany sprzęgła. Specjaliści techniczny firmy tłumaczą także, jak przebiega proces kalibracji wysprzęglika, który należy przeprowadzić każdorazowo przy takiej naprawie.

Tematyka webinarów dotyczących DDC jest następująca:

  • DDC Sprzęgło podwójne suche – nowość w ofercie
  • Proces montażu sprzęgła DDC
  • Demontaż wysprzęglika w skrzyni biegów ze sprzęgłem DDC
  • Proces kalibracji wysprzęglika
  • Szczegóły oraz wskazówki montażowe + odpowiedzi na pytania uczestników

Zarejestruj się na webinary Valeo dotyczące DDC już teraz: LINK

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach na temat DDC?

Pojazdy wyposażone w podwójne suche sprzęgło DDC stanowią coraz większy odsetek samochodów poruszających się po europejskich drogach. Jest to znaczna część modeli popularnych koreańskich marek KIA i Hyundai. Wiele z tych pojazdów to już egzemplarze kilkuletnie, po zakończeniu fabrycznej gwarancji producenta, mające za sobą wysokie przebiegi. W związku z rosnącą w bardzo szybkim tempie popularnością pojazdów, e któryc nie trzeba manualnie operwoać biegami, postępuje także import samochodów używanych, wyposażonych w sprzęgła DDC, z krajów Zachodniej Europy. Wszystkie te fakty, pozwalają sformułować jedną prostą konkluzję – w najbliższym czasie do naszych warsztatów będzie trafiało coraz więcej samochodów, wymagających eksploatacyjnej wymiany podwójnego suchego sprzęgła DDC.

Valeo otwiera przed warsztatami nowe możliwości, oferując sprzęgła DDC na aftermarkecie (wcześniej części te dostępne były tylko na rynku pierwszomontażowym) oraz udostępniając bezpłatne szkolenia na temat ich wymiany w formule online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Jak działa sprzęgło DDC?

Podwójne suche sprzęgło DDC to rozwiązanie, które umożliwia szybką zmianę biegów, płynne i mocne przyspieszenie oraz minimalizację hałasu i wibracji. Siłowniki załączające kolejne biegi zastosowane w podwójnym suchym sprzęgle Valeo umożliwiają zmianę biegów szybszą o 15% w porównaniu do poprzedniej, 6-biegowej generacji skrzyni biegów stosowanych w samochodach Hyundai i KIA.

Redukcja emisji CO2 jest jednym z priorytetów Valeo i stała się podstawą w procesie tworzenia tego sprzęgła. Rozłączanie biegów działa bez konieczności wykorzystania energii elektrycznej, pochodzącej z siłownika elektromechanicznego. Wszystkie te innowacje poprawiają płynność, obniżają wibracje i opór przekładając się na niższe zużycie paliwa i obniżoną emisję CO2.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzęgła DDC? Zarejestruj się już teraz i weź udział w bezpłatnych webinarach: LINK

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!