Zmiany w filiach Inter Cars SA

, 10 października 2012, 14:28

Inter Cars SA informuje o otwarciu nowego obiektu o dużej powierzchni w Suwałkach oraz przeniesieniu filii w Głogowie do nowego budynku. Obie filie dysponują teraz większą przestrzenią magazynową, pozwalającą na zwiększenie dostępności części zamiennych.

Nowa filia w Suwałkach

Filia Inter Cars SA w Suwałkach rozpoczęła swoją działalność 1 października 2012 r. Aż 900 mkw. z 1020 mkw. powierzchni całkowitej obiektu stanowi magazyn. Dzięki tak dużej części magazynowej, filia może zaoferować wysoką dostępność części do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i skuterów.

Oprócz dużej przestrzeni, atutem filii jest doświadczona kadra. W asortymencie znajdują się również opony, tłumiki, instalacje LPG, elementy blacharskie, materiały lakiernicze, narzędzia i wyposażenie warsztatów oraz filtry i oleje do pojazdów rolniczych.

Jak wiele filii, także ten oddział opracował stałe trasy dostaw. Zaopatruje codziennie Suwałki, Augustów, Sztabin, Bargłów, Sejny, Raczki, Janówka, Giby, Filipów, Przerośl, Wiżajny, Olecko i Gołdap.

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 8.00-18.00, sob. 8:00-14:00

Dane teleadresowe:
Suwałki, ul. Karola Majerskiego 38,
tel./fax: 87 739 54 00

Filia w Głogowie w nowym obiekcie

Oddział Inter Cars w Głogowie został przeniesiony do nowego obiektu przy ul. Sikorskiego 55b, która znajduje się w zachodniej części miasta. Nowa siedziba umożliwia filii dalszy rozwój, który był niemożliwy w poprzednim budynku, gdzie borykano się z problemami logistycznymi i brakiem miejsca dla stale powiększającego się magazynu części zamiennych.

Nowoczesny, estetyczny budynek, w którym obecnie znajduje się głogowska filia Inter Cars, został już w fazie projektu przygotowany specjalnie na jej potrzeby. Największą jego część zajmuje przestronna hala wyposażona w dwupiętrowy system regałów, co w rezultacie daje powierzchnię składową prawie 600 mkw.

Dzięki temu rozwiązaniu możliwe było znaczne powiększenie asortymentu rynku samochodów osobowych, motocykli oraz uzupełnienie go o części do ciężarówek i autobusów. Ofertę wzbogacają także opony kilkunastu producentów do wszystkich typów pojazdów.

Rozbudowany dział sprzedaży pozwala teraz na obsługę większej liczby klientów, sieć telefoniczna funkcjonuje w systemie call center, wszyscy pracownicy posiadają dostęp do pomieszczeń socjalnych. Filia dysponuje także salą konferencyjną, w której odbywają się spotkania z przedstawicielami handlowymi poszczególnych producentów oraz specjalistyczne szkolenia techniczne i produktowe przeznaczone dla właścicieli warsztatów samochodowych.

Godziny. otwarcia:
pon.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Dowiedz się więcej

Trzeci oddział Inter-Team w woj. dolnośląskim
Trzeci oddział Inter-Team w woj. dolnośląskim

W dniu 26 maja 2012 została uruchomiona sprzedaż w nowym oddziale Inter-Team. Tym razem nowa placówka została zlokalizowana w Świdnicy. Jest to już 44 oddział firmy Inter-Team w Polsce a trzeci w województwie dolnośląskim i szósty nowy oddział otwarty w tym roku. W nowym oddziale na gości czeka kilka stanowisk obsługi Klienta oraz obszerny parking, […]

Auto Land w Żurominie
Auto Land w Żurominie

24 marca w Żurominie została otwarta kolejna filia Auto Land. Za obsługę klienta odpowiedzialnych jest trzech sprzedawców i przedstawiciel handlowy. Oprócz części magazynowej i sprzedażowej oddział posiada również salę szkoleniową. Obiekt zajmuje powierzchnię blisko 400m2 w której 220m2 stanowi magazyn, 40m2 sala sprzedaży i 30m2 sala szkoleniowa. Budynek już w fazie projektowej został rozplanowany pod […]

Nowa lokalizacja katowickiej filii Auto Partner S.A.
Nowa lokalizacja katowickiej filii Auto Partner S.A.

Oddział Auto Partner S.A. zmienił lokalizację i obecnie mieści się na ulicy Żeliwnej 43. Do dyspozycji klientów jest obszerny parking oraz nowocześnie zaaranżowany dział sprzedaży. Filia mieści się na terenie niedawno powstałego centrum logistyczno – biurowego gdzie swoje siedziby umiejscowiło już kilkanaście firm z obszaru Katowic. Dogodny dojazd od Centrum jak również bezpośrednie połączenie z […]

Show Car w nowej filii Inter Cars Suwałki
Show Car w nowej filii Inter Cars Suwałki

W otwartej niedawno filii Inter Cars w Suwałkach wkrótce zagości Show Car. Od 23 listopada będą tam organizowane szkolenia dla warsztatów. Szkolenia techniczne z rynku osobowego i ciężarowego są prowadzone przez czołowych dostawców Inter Cars. Najbardziej popularne tematy szkoleń dla rynku osobowego zaprezentuje także firma BETiS. Zajęcia prowadzą szkoleniowcy z dużym doświadczeniem praktycznym i teoretycznym. Show […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 11 października 2012, 11:18 0 0

W Głogowie mieli mało miejsca na stanowiska warsztatowe. Swoją drogą konkurencja im niezły numer wywinęła i zdesantowała się w ich starym miejscu.

Odpowiedz

Anonim, 11 października 2012, 11:25 0 0

te filie IC przynajmniej jakoś ładnie wyglądają.. bo jak się popatrzy np. na oddziały Gordona to aż strach do nich wchodzić :)

Odpowiedz

Anonim, 13 października 2012, 10:05 0 0

Ładnie wyglądają bo średnia marża (nie mylić z narzutem) to 35% więc wyżej jak w detalu , więc jest z czego :)

Odpowiedz

Anonim, 25 października 2012, 13:26 0 0

.... firma R...N świetnie się wbiła na wypracowane miejsce przez IC ... :) tym samym IC Głogów dostał niezłe manto ;)

Odpowiedz

Anonim, 25 października 2012, 15:11 0 0

teraz mają wszystko w jednym miejscu: warsztat SWÓJ , i części swoje dla SWOJEGO warsztatu tyle od siebie ;)

Odpowiedz

Anonim, 25 października 2012, 19:34 0 0

taniej na stronie motointegrator niż na filii

Odpowiedz