Elegancka zimowa felga aluminiowa AEZ

, 9 października 2012, 11:48

Pierwsze oznaki jesieni to czas, gdy pora myśleć już o nadchodzącej zimie. Specjalnie dla kierowców, którym niestraszne białe szaleństwo producent niemieckich felg aluminiowych prezentuje felgi aluminiowe, którym nie zaszkodzą sól na drogach, czy siarczyste mrozy.

Wysoki połysk lakieru przykuwa wzrok, zaś niemiecka precyzja sprawia, że felga jest niebywale odporna. Co więcej pasuje ona do wielu marek samochodów – od małych aut po rodzinne SUV-y. Model AEZ Yacht, bo o nim mowa, odznacza się również ciekawym wyglądem. Potężne, błyszczące ramiona, zakrzywione w charakterystyczny sposób na końcach przypominają do złudzenia kotwice statku.

Smukła konstrukcja felgi Yacht, połączona z innowacyjnym kształtem ramion schodzących się w środku sprawia, że koło wygląda bardzo imponująco i masywnie. Szczególnie ciekawa jest natomiast geometria ramion przypominających grot strzały, których trzon ozdabiają dynamiczne otwory na śruby. Najbardziej masywne w centralnej części, stopniowo wysmuklają się w kierunku rantu. Dopełnieniem całości jest przyciągająca wzrok elegancka gra kolorów – wysoki połysk w połączeniu ze stalowym chłodem to idealna propozycja na zimę.

Więcej na: www.alcar.pl

Dowiedz się więcej

Przegląd Oponiarski, nr 3 (91) / Marzec 2012
Przegląd Oponiarski, nr 3 (91) / Marzec 2012

W numerze 3 (91) / Marzec 2012 „Przeglądu Oponiarskiego”: Oponiarskie wieści Ekspert radzi Kłopoty z wulkanizacją Sonda „Przeglądu” Jak długo trwa u Państwa wymiana kompletu opon w samochodzie osobowym? Opony a spalanie XIV Konwencja Alcar Polska w Kazimierzu Dolnym Felgi w rytmie samby Testujemy samochody „Kangur” van Prawo w warsztacie (cz.16) Formy prowadzenia działalności gospodarczej […]

Komentarze

Brak komentarzy!