Goodyear pod ochroną Mondial Assistance w sieciach Premio

, 5 października 2012, 9:28

Mondial Assistance obejmuje ochroną ubezpieczeniową opony Goodyear. Umowa dotyczy modeli Goodyear UltraGrip 8 lub UltraGrip 8 Performance zakupionych w punktach serwisowych sieci Premio po 1 października br. Ochrona do końca 2013 r. przysługuje osobom posiadającym wydawany przy zakupie numerowany certyfikat ubezpieczenia.

Jeśli wymiana koła i naprawa na miejscu nie jest możliwa, ochrona ubezpieczeniowa zapewnia holowanie do najbliższego z ponad 110 serwisów Premio na terenie całej Polski. W przypadku powstania uszkodzeń wykluczających naprawę opony ubezpieczony może liczyć na dostarczenie i założenie takiego samego modelu opony w ciągu maksymalnie 48 godzin.

„Oferta ubezpieczenia opon Goodyear w punktach Premio to odpowiedź na potrzeby kierowców – klientów naszych serwisów. Proponujemy takie rozwiązanie, żeby właściciele wysokiej jakości opon Goodyear mogli poruszać się po polskich drogach w komfortowych warunkach, nawet jeśli dojdzie do nietypowego zdarzenia” – mówi Marta Sobieska, Retail Marketing Manager w Goodyear Dunlop Tires Polska.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje m.in. zdarzenia wywołane czynnikiem zewnętrznym, uniemożliwiającym dalszą eksploatację opony. Może to być wypadek drogowy lub kolizja z innym pojazdem, przeszkodą czy zwierzęciem albo też nieumyślne uszkodzenie przez osoby trzecie, a także – co ważne przy stanie polskich dróg – wpadnięcie w dziurę, które spowoduje uszkodzenie opony.

„Dzień dobry, tu Premio assistance – w czym możemy pomóc?”- takie powitanie i ofertę pomocy usłyszą w słuchawce właściciele opon Goodyear, zakupiony w serwisie Premio w razie niespodziewanych kłopotów. Cieszymy się ze współpracy z tak renomowaną marką i możliwości niesienia pomocy jej użytkownikom – mówi Piotr Hołoweńko, Kierownik rozwoju rynku z Mondial Assistance.

Organizacja pomocy leży po stronie centrum operacyjnego Mondial Assistance, które pokrywa koszt usługi wraz z dojazdem pomocy na miejsce zdarzenia. Wezwanie assistance odbywa się telefonicznie. W razie kłopotów ubezpieczony podaje swoje dane, nr gwarancji opony oraz lokalizację i typ uszkodzenia.

(pk)

Dowiedz się więcej

Nieprecyzyjne prawo uderzy po kieszeni przy przeglądzie
Nieprecyzyjne prawo uderzy po kieszeni przy przeglądzie

Technologia LED staje się coraz bardziej popularna w nowoczesnych samochodach. Diody znajdują zastosowanie w światłach do jazdy dziennej, lampach tylnych, a nawet reflektorach przednich. Niestety, za rozwojem technologii nie nadążają regulacje prawne. W polskim prawie nie ma przepisów, które regulowałyby kwestię wymiany oświetlenia LED w przypadku częściowej niesprawności. Oznacza to, że niedziałająca jedna z kilkunastu […]

Olej sojowy wkrótce składnikiem opon
Olej sojowy wkrótce składnikiem opon

Specjaliści Goodyeara odkryli, że zastosowanie oleju sojowego do produkcji opon przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego – wydłuża żywotność bieżnika i zmniejsza zużycie ropy naftowej, nawet o 26,5 miliona litrów rocznie. Badania przeprowadzone w ośrodku testów opon w Lawton pokazały, że zastosowanie oleju sojowego daje lepsze właściwości mieszania w procesie produkcji. Związki gumy wytwarzane z zastosowaniem oleju […]

Goodyear – nowa opona UltraGrip 8 Performance
Goodyear – nowa opona UltraGrip 8 Performance

Goodyear wprowadza na rynek europejski nową, zapewniającą wysokie osiągi oponę zimową, przeznaczoną do jazdy w trudnych, śnieżnych warunkach. UltraGrip 8 Performance zaprojektowano tak, aby sprawdzała się na błocie pośniegowym, śniegu i oblodzonych drogach. Prace nad nią prowadzono w oparciu o szeroko zakrojone badania oczekiwań konsumentów oraz długofalową analizę zimowych warunków drogowych i komunikacyjnych w Europie […]

Komentarze

Brak komentarzy!