Zimowa apteczka dla warsztatów

, 3 października 2012, 15:43

Firma Inter Cars SA proponuje swoim klientom zakup najpotrzebniejszych w okresie jesienno-zimowym produktów, w wygodnym i opłacalnym „Pakiecie Zimowa Apteczka”. Sprawdź na czym polega ta promocja.

„Pakiet Zimowy Apteczka” podobnie jak apteczka medyczna ma zawierać najpotrzebniejsze produkty, które mogą być przydatne w każdej chwili. W apteczce proponowanej przez Inter Cars SA, zamiast opatrunków i bandaży mogą znaleźć się między innymi: akumulatory, wycieraczki, płyny do spryskiwaczy, żarówki, chemia warsztatowa – jednym słowem – wszystko to, co może być niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy samochodom klientów, które uległy zimowej awarii.

Każdy klient otrzymuje dowolność w konstruowaniu asortymentu mającego znaleźć się w pakiecie. Można wybierać spośród produktów wytypowanych i znajdujących się na specjalnym formularzu zamówieniowym. Za zakupy za określone kwoty przewidziane są rabaty oraz przedłużone terminy płatności (szczegóły w załączonej ulotce).

Promocja skierowana jest zarówno do warsztatów samochodów osobowych jaki warsztatów naprawiających pojazdy ciężarowe.
 

Dowiedz się więcej

Promocja „Tydzień z Show Car”
Promocja „Tydzień z Show Car”

ShowCarowi Inter Cars S.A. towarzyszy promocja zestawów zawieszenia Elcamp. Oprócz albumów „Złota Galeria Sławy Polskiego Sportu”, na klientów dokonujących zakupów w grupie filialnej Inter Cars S.A., w której w danym tygodniu znajduje się ShowCar czekają kampery w skali 1:18. Przy zakupie zestawu A lub B (bez kompresora) można otrzymać album „Złota Galeria Sławy Polskiego Sportu”, […]

Szkolenia Inter Cars SA w październiku
Szkolenia Inter Cars SA w październiku

W pierwszej połowie października odbędzie się ponad 30 szkoleń Inter Cars. Firmami szkoleniowymi będą Bosch, SKF, BETiS, John Bean, Lauber, Inter Cars, LuK, Mahle, Denso, TRW, Snap On. Od 1 do 4 października 2012 r. pod oddziałem Inter Cars w Bielsku-Białej, przy ul. Węglowej 27, pojawi się ShowCar. Trenerzy firmy Bosch będą prowadzili bezpłatne szkolenia […]

Komentarze

Brak komentarzy!