Premiera publikacji Autodata – Paski zębate tom 5

, 3 października 2012, 14:46

We wrześniu 2012 r. trafiła do sprzedaży nowa publikacja książkowa Autodata – Paski zębate tom 5. Przy zakupie, klienci otrzymują gratis 2-miesięczny bezpłatny dostęp do platformy informatycznej Demo Online 3 Premium.

Do każdego egzemplarza dołączany jest kupon z osobistym kodem dostępu do profesjonalnej platformy Online 3, który uprawnia do 2-miesięcznego testowania tego programu. Dostęp nie zobowiązuje do zakupu jakiegokolwiek abonamentu! Opłata dotyczy wyłącznie egzemplarza książki Paski zębate.

Jest to ostatnia edycja publikacji Autodaty w formie książkowej. W przyszłości dostępna będzie wyłącznie wersja elektroniczna w formie programu online lub na płycie DVD.
W trakcie testowania platformy Online 3, na wszelkie pytania będzie odpowiadało biuro przedstawicielstwa Autodata w Polsce.

W książce zawarte są dane niezbędne do obsługi pojazdów z silnikiem benzynowym i Diesla z lat 2002-2012, jak: sprawdzenie, regulacja, wymiana, stawki czasowe prac serwisowych, częstotliwość wymiany, wyszukiwanie usterek, czy moment dokręcenia śrub.

Cena netto: 250 zł + 5% VAT.

Więcej informacji na stronie www.autodatapolska.pl lub pod numerem telefonu 52-3251031.

Dowiedz się więcej

Pierwsza pomoc Autodaty dla pojazdów sprowadzonych do Polski
Pierwsza pomoc Autodaty dla pojazdów sprowadzonych do Polski

Według statystyki rynku motoryzacyjnego, od roku 2000 do Polski sprowadzono 10 milionów samochodów w ramach tzw. importu indywidualnego. W większości z tych aut podstawową czynnością serwisową, niezbędną do dalszej bezawaryjnej eksploatacji, jest wymiana paska rozrządu. W prawidłowej naprawie paska pomoże najnowsza publikacja Autodaty – Tom 5 Pasków zębatych dla pojazdów z lat 2002-2012. Wymiana paska […]

Prawidłowa kalibracja systemu TPMS
Prawidłowa kalibracja systemu TPMS

Coraz częściej warsztatowcy spotykają się w swojej pracy z nowym i trudnym zagadnieniem czujników kontroli ciśnienia w ogumieniu w skrócie nazywane czujnikami TPMS (TPMS – Tyre Pressure Monitoring System) czyli z systemem informującym kierowcę o zmianach ciśnienia w ogumieniu spowodowanych przez uszkodzenie mechaniczne bądź powolną, eksploatacyjną utratę ciśnienia. Istnieją dwa warianty systemu TPMS: bezpośredni i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!