TRW Automotive Aftermarket wydaje nowy katalog

, 3 października 2012, 11:45

TRW Automotive Aftermarket ogłosił publikację katalogu edycji 2012/13, w ramach uzupełnienia swojego programu hydrauliki hamulcowej i sprzęgłowej. Katalog zawiera cztery grupy produktowe, w których TRW posiada największe w Europie pokrycie parku pojazdów: cylinderki hamulcowe, pompy hamulcowe, pompy sprzęgła oraz elastyczne przewody hamulcowe.

Katalog, o numerze publikacji XDD900G, zawiera 3947 numerów części, a więc o 578 więcej niż poprzednie wersja, wydana w maju 2010 roku. Zawiera on produkty przeznaczone do użytku w samochodach osobowych i lekkich samochodach dostawczych od 65 producentów, co stanowi pokrycie 92 procent europejskiego parku pojazdów. W ramach programu hydrauliki hamulcowej i sprzęgłowej, katalog prezentuje części takie jak: serwa, pompy hamulcowe, korektory siły hamowania, cylinderki hamulcowe; elastyczne przewody hamulcowe i sprzęgłowe,  pompy sprzęgła i wysprzęgliki (w tym również  koncentryczne).

Katalog podzielony jest na cztery części: wykaz pozycji; przewodnik po produktach, zawierający 26 stron informacji na temat numerów części, marki i modelu pojazdu; sekcję zawierającą zdjęcia i specyfikacje, w skład której wchodzi 200 stron fotografii, podobnych do tych, przedstawionych w TecDoc’u, wraz z informacjami na temat podstawowych danych technicznych; oraz zawarte na 44 stronach zestawienie numerów OE części z  referencjami TRW, obejmujące ponad 10.000 pozycji.

,,Szczycimy się pozycją lidera na dynamicznym, konkurencyjnym rynku. Działamy szybko, tak  aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, związane z obsługą nieustannie rosnącego rynku motoryzacyjnego. Nasi klienci to osoby o napiętym grafiku pracy, dlatego tak ważne jest stworzenie dla nich katalogu, który zapewniłby im dostęp do najświeższych informacji na temat bieżącej oferty na rynku”, wyjaśnia Juergen Mehlis z TRW.

Aby zamówić katalog hydrauliki hamulcowej TRW 2012/13 (numer publikacji: XDD900G), skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem części TRW.

(pk)

Dowiedz się więcej

TRW – zestaw naprawczy, który znacząco skrócił czas wymiany
TRW – zestaw naprawczy, który znacząco skrócił czas wymiany

Wraz ze zbliżaniem się 20 urodzin oferowanego przez TRW Automotive Aftermarket, zmontowanego zestawu naprawczego hamulca bębnowego TRW Superkit, firma obliczyła, że ich produkt, dzięki skróceniu czasu potrzebnego do wymiany hamulca bębnowego aż o 50 procent, pozwolił zaoszczędzić stacjom serwisowym setki tysięcy godzin pracy. Przyczynił się tym samym do zmniejszenia kosztów po stronie klienta oraz wsparł […]

Nowy katalog zacisków hamulcowych TRW
Nowy katalog zacisków hamulcowych TRW

TRW Automotive Aftermarket opublikowało nowy katalog zacisków hamulcowych. Obejmuje on 3000 referencji. Katalog zacisków TRW Katalog to efekt rozszerzenia programu zacisków hamulcowych TRW o jakości wyposażenia OE, stanowiącego element oferty Corner Module.  Publikacja o numerze XDD972C, obejmuje 3000 referencji zacisków, zarówno nowych jak i regenerowanych, produkowanych z zachowaniem wymagań jakościowych identycznych jak dla wyposażenia oryginalnego. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!