Aby czynić pracę łatwiejszą: pięć nowych skrzynek narzędziowych Tool Box

, 2 grudnia 2020, 23:18

Kompetentne zestawienie: Continental wprowadzając pięć nowych skrzynek narzędziowych dla profesjonalistów warsztatowych w prosty sposób umożliwił spełnienie kryteriów wymaganych w zakresie napraw pojazdów. Zwyczajowo wszystkie skrzynki produkowane są w Niemczech i zawierają zestawy narzędzi w najwyższej jakości. Każdy zestaw ma określone przeznaczenie.

TOOL BOX W01. Wygodny zestaw przeznaczony do wszystkich prac w układzie chłodzenia.  Pomaga mechanikom samochodowym w diagnostyce i rozwiązywaniu problemów występujących w układach chłodzenia. Obsługuje ponad 80% typów pojazdów w Europie. Oprócz wszystkich niezbędnych adapterów – wykonanych z metalu wraz z powierzchnią antypoślizgową – zawiera również przydatne akcesoria, począwszy od pompy do próby ciśnieniowej, aż po płyn do testowania szczelności, niezbędny do wykrywania uszkodzonych uszczelek głowicy cylindrów.

TOOL BOX W02. Ta skrzynka zawiera system przewodów do łatwego i automatycznego napełniania układu chłodzenia z wykorzystaniem adapterów z Tool Box W01. Cały proces działa na zasadzie wykorzystania próżni. Oznacza to, że uciążliwy proces podnoszenia pojazdu, uruchamiania silnika, doprowadzając aż do nagrzania, a następnie ręcznego uzupełniania układu chłodzenia, nie jest już konieczny. Po prostu: podłącz, napełnij i gotowe. Dzięki temu oszczędzamy czas pracy warsztatu. Zestaw ten jest zatem idealnym uzupełnieniem skrzynek narzędziowych W01.

TOOL BOX W03. Ta skrzynka zawiera refraktometr, umożliwiający mechanikom dokładne i szybkie sprawdzenie odporności cieczy chłodzącej na zamarzanie. W przeciwieństwie do porównywalnych zestawów, wszystkie adaptery są wykonane z wytrzymałego metalu, a nie tworzywa sztucznego.

TOOL BOX V06. Profesjonaliści doskonale wiedzą, że wiele silników Fiata wymaga specjalnych narzędzi, jak choćby do prawidłowego blokowania wałków rozrządu. TOOL BOX V06 zawiera je wszystkie, a jakość zastosowanych materiałów widać w szczegółach. Narzędzia do blokowania wałka rozrządu nie są wykonane z taniego plastiku, lecz z wytrzymałego metalu.

TOOL BOX V07. TOOL BOX V07 jest następcą poprzedniego uniwersalnego Tool Box’a. Zawiera on wiele przydatnych narzędzi do przeprowadzenia skomplikowanych oraz wymagających czasu prac przy silniku, szczególnie w zakresie testowania, ustawiania i blokowania prawidłowych ustawień silnika. Uniwersalne narzędzie do codziennych zastosowań warsztatu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!