Flota pojazdów hybrydowych w ELIT Polska

, 20 listopada 2020, 9:39

ELIT Polska zakupił flotę nowych samochodów. W odświeżonej flocie znalazły się najnowsze modele hybrydowej Toyoty Yaris. Flotę pojazdów dostarczyła firma ANWA Toyota Kraków.


Firma ELIT Polska po raz pierwszy w swojej historii zdecydowała o zakupie hybrydowych modeli Toyoty. Jak podano, krok ten został wykonany z uwagi na kwestie ekologii, oszczędności oraz optymalizacji kosztów. Specyfikacja zakupionych modeli Yaris obejmuje silnik o pojemności 1.5 VVT-i H 114 KM (hybryda) lub 1.0 VVT-i (72 KM), bezstopniową automatyczną skrzynię biegów oraz wyposażenie w wersji Comfort lub Active (dla egzemplarzy z mniejszą mocą).

– Rok 2020 to dla ELIT Polska czas związany z koniecznością podejmowania odważnych, ale zarazem przemyślanych decyzji. Cały czas inwestujemy w rozwój i podejmujemy działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Jednym z takich kroków jest zakup pojazdów hybrydowych, które odświeżają naszą flotę oraz pozwalają na wygenerowanie wielu oszczędności, szczególnie w warunkach eksploatacji miejskiej. Już niedługo na ulicach największych miast w Polsce m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach będą mogli Państwo zobaczyć nasze nowe pojazdy hybrydowe, z hasłem ECO=MY, ponieważ wierzymy, że nawet pozornie drobne działania przyczyniają się do ochrony naszego środowiska. – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Toyota od lat koncentruje się na popularyzacji napędów hybrydowych. Strategia ta sprawiła, że firma stała się liderem sprzedaży tego rodzaju pojazdów w Europie – w 2020 roku w Madrycie sprzedano 3-milionową hybrydę japońskiego producenta. W Polsce jednym z wiodących dealerów Toyoty jest firma ANWA Toyota Kraków, która dostarczyła ELIT Polska wszystkie modele hybrydowe.

– Kluczowy w naszej współpracy jest produkt, jaki mogliśmy zaoferować firmie ELIT Polska. Nasze hybrydy są technicznym majstersztykiem. Zapewniają płynną, elastyczną i komfortową jazdę i przede wszystkim odpowiadają na wymagania stawiane samochodom zasilającym flotę – są bardzo oszczędne i wysoce niezawodne. Obecna sytuacja rynkowa wymaga od nas szczególnej wrażliwości zawiązanej z optymalizacją kosztów a także serwisem posprzedażowym. Cieszymy się, że 30 lat naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej wzbudziło zaufanie takiej firmy, jak ELIT Polska i zaowocowało współpracą, na kontunuowanie której liczymy w kolejnych latach – mówi Aneta Dziedzina z ANWA Toyota Kraków.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

wioslasz, 20 listopada 2020, 9:49 1 0

Rychło w czas :)
Inna hurtownia ma już od 2 lat Aurisy Hybrydowe w flocie dla PH

Odpowiedz

Stasinek, 20 listopada 2020, 11:21 0 0

Hart jest taki Eco i się nie chwali :D

Odpowiedz

Rick i Morty, 23 listopada 2020, 8:24 2 -1

Zazdroszczę szczególnie tym, którzy będą jeździli tymi 72KM.

Odpowiedz

Tedi, 23 listopada 2020, 18:24 0 0

No i świetnie, hybrydy toyoty chyba od zawsze są nr1 jeśli chodzi o samą technologię i bezawaryjność.

Odpowiedz

Pytanie, 24 listopada 2020, 10:32 0 0

Do jazdy po mieście OK. w trasę - nawet jakby za darmo dawali nie wezmę....

Odpowiedz

Mareczek, 25 listopada 2020, 9:35 0 0

Fotę mieli kupić a nie hybrydowe Toyoty :-)

Odpowiedz

NIK, PIK, Rysiek znikł, 26 listopada 2020, 23:36 0 0

Tu na tym forum jest jakaś cenzura? Moderator po zatwierdzeniu dopiero dopuszcza do publikacji. Czyli nie można swobodnie wyrazić swojego poglądu. Może się moderatorowi się nie spodobać.

Odpowiedz

Administrator, 27 listopada 2020, 8:04 0 0

System automatycznie blokuje komentarze zawierające linki (jest to blokada antyspamowa). Odsyłane do moderacji są także komentarze zawierające wulgaryzmy. Pozdrawiam.

Odpowiedz