Inter Cars przedłuża promocje z 12 Targów

, 12 września 2012, 15:47

Inter Cars SA przedłuża akcję promocyjną z 12 Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów. Towary z ulotki targowej będą dostępne ramach „Super Oferty” do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

Wyposażenie warsztatów objęte promocją to urządzenia do pomiaru geometrii, wyważarki, montażownice, podnośniki, wózki warsztatowe, testery diagnostyczne, stacje do obsługi klimatyzacji, kompresory, nagrzewnice i inne produkty.

Pełną ofertę można znaleźć w załączniku oraz na stronie warsztat.intercars.com.pl.
 

Przy okazji zapraszamy także na zaktualizowaną stronę www.intercarsmotorshow.pl, na której znalazła się między innymi obszerna relacja z tegorocznej imprezy. 

Dowiedz się więcej

Stoły warsztatowe w „Tygodniówkach”
Stoły warsztatowe w „Tygodniówkach”

Między 17 a 23 września 2012 r. w ramach promocji „Tygodniówki z Warsztatówki” dostępne będą stoły warsztatowe – w tym stół warsztatowy Toptul z nadstawką – oraz kolumny mobilne i wózek platformowy. W 38. tygodniu 2012 roku, promocyjną ceną w ramach „Tygodniówek z Warsztatówki” objęte są: Stół warsztatowy z nadstawką (1 komplet) – 1 999 zł […]

Akumulatory Bosch i produkty Philips w promocji Inter Parts
Akumulatory Bosch i produkty Philips w promocji Inter Parts

Wraz z początkiem października Inter Parts uaktywnił kolejne akcje promocyjne. Premiowane będą zakupy akumulatorów marki Bosch w terminie od 5 października do 31 grudnia 2012, oraz zakupy produktów marki Philips w okresie 5 października do 30 listopada 2012. Za zakupy akumulatorów Bosch przyznawane będą nagrody wg następujących progów: 27 000 zł netto – wózek warsztatowy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 września 2012, 18:08 0 0

A to źle świadczy o promocji. Tzn. że nie była na tyle atrakcyjna by wyprzedać się ...

Odpowiedz