Nissens wprowadził ofertę części do aut elektrycznych i hybrydowych

, 19 października 2020, 14:10

Park samochodów hybrydowych oraz elektrycznych dynamicznie się rozwija oraz powiększa swój udział w światowym parku samochodowym. Oferta produktowa dla tego segmentu pojazdów, pozwala dostarczać wymienniki ciepła m.in. do takich aut jak Tesla S, Nissan Leaf, Renault ZOE, VW-E Golf czy BMW i8.

Aktualnie oferta Nissens w zakresie wymienników ciepła do aut hybrydowych i elektrycznych to około 400 różnych referencji, które pokrywają ponad 1.650 numerów OE, zarówno w asortymencie układów chłodzenia jak i klimatyzacji. Propozycję stanowi także nowa linia produktowa w postaci elektrycznych pompy wody, w ramach której Nissens oferuje 11 pozycji do samochodów hybrydowych, m.in. do BMW 5 F10 (10-), Range Rover Sport (13-) w wersji silnikowej 3.0 TD Hybrid czy Toyota Prius (10-).

Nissens do każdego zestawu dołącza wszystkie dodatkowe, trudnodostępne drobne części montażowe oraz uszczelki, niezbędne do prawidłowego montażu w komplecie.

Również technologia Nissens „5 mm” (zgodna z OE) ma zastosowanie w układach chłodzenia do samochodów hybrydowych. Przykład stanowią chłodnice cieczy dedykowane do takich samochodów jak np. Audi A3 / S3 (12-), Lexus LS IV (06-) czy Lexus RX III (08-). System 5 mm to technologia pozwalająca na zastosowanie dwukrotnie gęstszego rdzenia (dwukrotnie gęściej ułożone rurki w rdzeniu), dzięki czemu uzyskujemy większą wydajność chłodnicy.

Oferowane produkty Nissens do samochodów o napędzie hybrydowym oraz elektrycznym widoczne są w katalogu TecDoc oraz katalogu online Nissens.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!