Total i Inter Cars przedłużają partnerstwo

, 13 października 2020, 15:28

Total Lubrifiants oraz Grupa Kapitałowa Inter Cars przedłużyły umowę dotyczącą europejskiej, strategicznej współpracy. W związku z udaną kooperacją biznesową na rynku europejskim, strony zdecydowały się przedłużyć umowę i kontynuować rozwój biznesowy w Europie zapoczątkowany w 2018 roku.

Historycznie współpraca obu firm początkowo obejmowała rynek krajowy. Następnie została rozszerzona na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Dla firmy Total była ona okazją do promocji i sprzedaży wszystkich swoich produktów smarnych dla motoryzacji do całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 17 krajach Europy. Inter Cars umożliwił natychmiastową realizację sprawnych dostaw produktów na poszczególnych rynkach.

– Przedłużenie umowy jest umocnieniem naszych relacji z firmą Total w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczasowe działania z marką Total pokazały, że formuła tej współpracy sprawdza się, a nasi klienci doceniają szeroką dostępność produktów najwyższej jakości. Inter Cars zawsze stawia największy nacisk na dostępność produktów oraz jakość serwisu i długofalowa współpraca z marką Total jest tego potwierdzeniem. Jestem głęboko przekonany, że kolejne lata pomogą utwierdzić klientów w tym przekonaniu i za jakiś czas znów będziemy mogli oznajmić światu następne wyzwania, które przed sobą stawiamy – mówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

W dystrybucji Inter Cars dostępne będą flagowe produkty Total, takie jak oleje TOTAL QUARTZ, posiadający specjalną formułę (ART) chroniącą silniki pojazdów przed mechanicznym zużyciem. Oleje QUARTZ przeznaczone są do wszystkich typów pojazdów, dzięki czemu niemal w całości pokrywają europejski park samochodowy.

– Cieszymy się z przedłużenia tej umowy, która określa ramy naszej szerokiej współpracy z Inter Cars na najbliższe lata. Nasze firmy podzielają wspólne wartości bycia możliwie blisko naszych klientów i zapewnienia im najlepszej obsługi. Wartości te okazały się fundamentem wspólnego sukcesu, najpierw w Polsce a następnie w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że ta europejska współpraca już jest i nadal będzie dużą wartością dodaną z punktu widzenia całej branży motoryzacyjnej – mówi Nicolas Leblond, Dyrektor Zarządzający Total Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

icek, 15 października 2020, 11:24 1 0

Castrol nie lubi tego :D

Odpowiedz

Mechanik, 19 października 2020, 19:48 1 0

Icek, wkrótce Q-Service Total.

Odpowiedz