Konkurs Shell – wyniki

, 22 października 2020, 16:09

Trzy bogate pakiety preparatów do czyszczenia i konserwacji pojazdów Shell były nagrodami głównymi w naszym konkursie. Przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania i nazwiska zwycięzców.

Podpowiedzi można było szukać w naszych artykułach, w których zdaliśmy relację z testów produktów Shell: test nr 1, test nr 2.

1. Czy za pomocą płynu do felg Shell „krwawa felga” można czyścić felgi lakierowane?
odp. tak

2. Czy Aerozol wielofunkcyjny Shell jest bezpieczny dla gumy (np. uszczelek samochodowych, gumowych osłon itp.)?
odp: tak

3. Czy stosowanie odświeżacza do klimatyzacji Shell Aircon & Interior Refresher jest w stanie zastąpić regularne czyszczenie układu klimatyzacji (odgrzybianie, ozonowanie itp.)?
odp: nie

4. Który z opisanych przez nas produktów Shell (test nr 1, test nr 2) chciałbyś przetestować i dlaczego? Odpowiedz w maksymalnie 3-5 zdaniach.

 

Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości, zawierających prawidłowe odpowiedzi na pytania 1-3, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz producenta produktów – firmy Kemetyl, wybrało trzy wiadomości zawierające najciekawsze odpowiedzi na pytanie 4. Ich autorzy otrzymają nagrody.

Nagrodami są 3 pakiety produktów Shell:

  • I miejsce: Pakiet produktów Shell zawierający: Płyn do tapicerki (24 sztuki), Odświeżacz klimatyzacji (12 sztuk), Płyn do felg „Krwawa felga” (24 sztuki), Aerozol Wielofunkcyjny (24 sztuki).
  • II i III miejsce: Pakiet produktów Shell zawierający: Płyn do tapicerki (12 sztuk), Odświeżacz klimatyzacji (6 sztuk), Płyn do felg „Krwawa felga” (12 sztuk), Aerozol Wielofunkcyjny (12 sztuk).

Lista zwycięzców:

  • I miejsce: Patryk Kruczkowski
  • II miejsce: Małgorzata Jurecka
  • III miejsce: Ryszard Ćwiertnia

Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Konkurs trwał od 15 do 21 października 2020 r.
Zapoznaj się z regulaminem >>>

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Maria, 23 października 2020, 9:10 1 0

Szkoda ze nie opublikowaliście odpowiedzi - to nie w porzadku i nieuczciwe

Odpowiedz

Redakcja, 23 października 2020, 9:54 5 -2

Szanowna Pani Mario, nie wiemy, dlaczego postrzega Pani brak publikacji zwycięskich odpowiedzi za nieuczciwy, niemniej, zamieszczamy je poniżej.

Miejsce 1. "produktem który chciałbym przetestować byłby z pewnością Shell płyn do tapicerki / Textile cleaner a to za sprawą tego iż standardem po wykonaniu przeze mnie prac przy samochodach klientów jest czyszczenie wnętrza oraz mycie auta z zewnątrz, może nie dorównuje prawdziwym salonom car detailingowym ale widok szczęśliwych i wdzięcznych klientów którzy widzą iż w cenie usług jak lakierowanie elementów/wymiana części na nowe ich auta odzyskują blask w środku i na zewnątrz jest bezcenny . Korzystam od długiego czasu z produktów do czyszczenia i odświeżania innych marek ale z chęcią sprawdziłbym produkty shell by móc sprawdzić wraz z klientami czy wnętrza ich aut będą jeszcze bardziej lśnić za sprawą lepszej jakości produktów"

Miejsca 2 i 3:
"Chciałabym przetestować oczywiście „krwawą felgę”, czy faktycznie jest tak skuteczna i czy felgi po użyciu tego środka błyszczą się? Pracując w warsztacie od lat stosuje inne środki do pielęgnacji felg i przyznam szczerze skusiłbym się na test, ponieważ zachęciliście mnie państwo artykułem i jego skutecznością oraz prezentacją. Chciałabym sprawdzić jeszcze jedno - czy po umyciu środkiem zabrudzenia, zanieczyszczenia osadzają się równie szybko jak bez użycia go, czy powoduje on na jakiś czas ochronę?"

"W swoim warsztacie często wykonuję naprawy układów hamulcowych , wymiany płynu ,przewodów hamulcowych, cylinderków, zacisków. Chciałbym wypróbować preparat Multi Function Spray jak poradzi sobie z luzowaniem zapieczonych odpowietrzników , przewodów hamulcowych. Problem jest że części te są wykonane z różnych materiałów ,metal- aluminium , testowałem już różne preparaty teraz czas na nowość Shella."

Odpowiedz

Maria, 23 października 2020, 9:10 0 0

Zwycięskich odpowiedzi **

Odpowiedz

Ewelina, 23 października 2020, 20:05 2 -6

Faktycznie po przeczytaniu zwycięskich odpowiedzi nie ma się czym chwalić - odpowiedzi ani nie są oryginalne ani kreatywne, co myślałam, że będzie brane pod uwagę w ocenie i wyborze zwycięzców.

Odpowiedz

Artur, 24 października 2020, 7:47 7 -2

:DDD Ludzie jesteście żałośni. A Ty pewnie jesteś jedną z tych, które piszą w konkursach na facebooku jakieś idiotyczne wierszyki ni do rymu, ni do taktu, uważając swoją wypowiedź za super kreatywną? A potem zawsze płacz, bo "nie wygrałam". Ja nie mogę, skąd się biorą tacy ludzie...

Odpowiedz

Marlena, 26 października 2020, 8:21 2 -7

Naprawdę wygrani zabłysnęli odpowiedziami... szkoda słów...

Odpowiedz