Eurorepar Reliance Winter – komfort i bezpieczeństwo w optymalnej cenie

, 14 października 2020, 23:12

Klienci warsztatów wulkanizacyjnych i naprawczych bardzo często poszukują opon o jak najwyższych parametrach w zakresie bezpieczeństwa, trwałości oraz komfortu użytkowania, jednocześnie dostępnych w korzystnej cenie. Wszystkie te oczekiwania spełnia linia opon zimowych Eurorepar Reliance Winter.

Zaufaj marce znanej w ponad 50 krajach

Opony zimowe marki Eurorepar to przedstawiciel słabo zagospodarowanego na polskim rynku segmentu Optimum. Oferują znacznie lepsze parametry użytkowania od opon budżetowych, jednocześnie plasując się na półce cenowej znacznie niższej niż opony segmentu premium. W ten sposób odpowiadają na oczekiwania znacznej części kierowców, dla których inwestycja w produkty klasy premium wiązałaby się z wydatkiem nieadekwatnym do wieku czy klasy samochodu, a którzy nie chcą rezygnować z wysokiego poziomu bezpieczeństwa czy komfortu jazdy.

Opony Eurorepar Reliance Winter to produkty sprawdzone, dostępne w kilkunastu krajach Europy. Posiadają oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), co oznacza, że zostały zatwierdzone przez niezależne organizacje certyfikujące jako pełnoprawne opony zimowe. Konstrukcja ich bieżnika składa się z czterech wzdłużnie umieszczonych rowków, a także kilkunastu zygzakowatych, przecinających środkowy blok bieżnika. Zapewnia to optymalne odprowadzanie wody,  a także śniegu spod kół, minimalizując ryzyko aquaplaningu. Z kolei ukośne i „faliste” lamele poprawiają właściwości trakcyjne opony na śliskich i zaśnieżonych drogach. Użytkownicy opon Eurorepar Reliance Winter w warunkach zimowych docenią optymalną przyczepność pojazdu do drogi, bezpieczną jazdę w zakrętach, a także skuteczne hamowanie, nawet na śliskiej nawierzchni.

Bezpieczeństwo było najważniejszym parametrem dla konstruktorów opon Eurorepar Reliance Winter. Nie zapomnieli oni jednak także o potrzebie zapewnienia komfortu użytkowania opon przez kierowców na wszystkich drogach Europy. Dzięki zastosowaniu bloków bieżnika o zmiennej geometrii, udało się maksymalnie ograniczyć emisję hałasu przez toczące się opony. Kolejną zaletą dla użytkowników jest zastosowanie technologii niskiego oporu toczenia, która przekłada się na niższe zużycie paliwa i zmniejszoną emisję CO2.

Szczegóły oferty opon Eurorepar Reliance Winter

Za dystrybucję opon oraz innych produktów Eurorepar odpowiada marka Distrigo, co oznacza terminowość dostaw i bezproblemową obsługę zwrotów czy reklamacji. W systemie dystrybucji Distrigo dostępnych jest obecnie 25 pozycji katalogowych zimowych opon, co przekłada się na pokrycie europejskiego parku pojazdów w 75%. Opony są przeznaczone do kół o średnicach felg od 14 do 18 cali.

Po więcej informacji na temat OPON ZIMOWYCH EUROREPAR RELIANCE:

Informacje dotyczące zamówień uzyskasz w Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 500 94 72 lub pod adresem email czesci@distrigo.com.pl oraz na stronie: distrigo.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!