Żarówki Philips do każdego motocykla

, 17 lipca 2012, 15:01

Philips jest dostawcą na pierwsze wyposażenie dla wielu producentów motocykli. W zależności od potrzeby użytkownika, dostępne są cztery podstawowe kategorie produktów do jednośladów. Dostępne są m.in. żarówki przeznaczone do jazdy w ruchu miejskim, żarówki emitujące o 100 proc. mocniejsze światło, a także dające efekt światła ksenonowego.

  • Vision Moto to żarówki z gwarancją do 30 proc. większej ilości światła,
  • CityVision Moto zaprojektowano z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa w ruchu miejskim – daje do 40% więcej jasnego, białego światła oraz dodatkowy pomarańczowy efekt na reflektorze,
  • X-tremeVision Moto to o 100 proc. mocniejsze światło, niż w standardowym oświetleniu.
  • BlueVision Moto to uzupełnienie oferty żarówek Philips. Powlekanie gradientowe nadaje reflektorowi efektu ksenonowego, a jednocześnie wytwarza na drodze mocny i jasny strumień światła o temperaturze 4000 K.


Szczegóły w załączonej ulotce.

Dowiedz się więcej

Opony zimowe do motocykli – sezon może trwać cały rok
Opony zimowe do motocykli – sezon może trwać cały rok

Bezpieczna jazda motocyklem zimą jest możliwa tylko jeśli posiada on odpowiednie opony zimowe. Oferta tego typu produktów jest coraz bogatsza. Zimowe opony do motocykli – właściwości Proces produkcyjny motocyklowych opon zimowych jest podobny do tego, który wykorzystywany jest przy pracy nad wyposażeniem zimowym do samochodów osobowych. Zimowe opony motocyklowe, podobnie jak ich osobowe odpowiedniki, charakteryzują […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lipca 2012, 23:11 0 0

Marketingowe gadanie 100% więcej światła itd to do mnie nie trafia. Ktoś z Was testował te żarówki, rzeczywiscie warto zamontować do swojego moto? Chętnie poznam wiarygodne opinie... Pewnie jak zwykle, może i lepiej świecą ale szybko się przepalają?

Odpowiedz