Nowa promocja w firmie Cer Motor – pakiety głowicowe

, 13 lipca 2012, 11:36

W Cer Motor trwa w promocja, w ramach której do każdego zakupionego pakietu głowicowego (głowica + uszczelka + zawory + śruby) koszulka gratis.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
 

Więcej szczegółów w oddziałach Cer Motor.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 lipca 2012, 17:46 0 0

Allleee promocja 1800 zeta i koszulka gratis, wszystkie inne promocje to pikuś

Odpowiedz

Anonim, 16 lipca 2012, 21:49 0 0

W końcu widać, że mają niską marże, nie to co u firm które ukrywają marże na różne sposoby i kuszą, tworzą "sztuczne obroty", nakręcają "to i owo", w ogóle nie podoba mi się, ogólne robienie klientów w "konia", "oszustwo na oszustwach", ukryte marże, zatajanie pochodzenia produktu?, "niejasne ciemności"....
Szkoda tylko, że w większości klienci dają się prowadzić jak stado..., a pod nosem mają kupców, firmy... które oferują dobrej jakości produkty z marką w tle od "zasady", sami sobie, czyli "szanujmy siebie", uczmy się tworzyć, "nie bądźmy wilkami w owczej skórze z mety", co powoduje, że jesteśmy nieuprzejmi, upierdliwi, mało tolerancyjni a przy tym mało otwarci, co skutkuje, że w około nie dbamy o siebie tworząc jutro.
Pozdrawiam ziomków z "ceru", róbcie swoje..., dziadami się nie przejmować, liczy się klient i zysk, a nie domena "tylko zysk a klientom w pysk". Jak widać po niektórych firmach, dużych firmach "dziady" się same wykończą.

Odpowiedz

Anonim, 18 lipca 2012, 23:01 0 0

Kiedyś widziałem taki napis na murze: CER MOTOR cie dopadnie, CER MOTOR cie okradnie :) nie żebym coś sugerował, ale ktoś się nieźle wykazał inwencją twórczą :)

Co do promocji, to niestety panowie ale kiepsko, kiepsko.... Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 20 lipca 2012, 13:46 0 0

,

Odpowiedz

Anonim, 23 lipca 2012, 10:41 0 0

"nie bądzmy wilkami w owczej skórze z mety" Grubo, że tak powiem. :D

Odpowiedz