Wakacyjne Last Minute w J.R. Motor Services G.B.

, 11 lipca 2012, 13:24

Firma J.R Motor Services G.B Sp. z o.o w okresie wakacji proponuje swoim klientom promocję Last Minute na narzędzia brytyjskiej firmy Draper. W każdym tygodniu dystrybutor publikuje ofertę na wybrane produkty w specjalnych cenach. Oferta jest ważna tylko w danym tygodniu. Poniżej znajdą Państwo propozycje na 28 tydzień.

Nr katalogowy 61033 – Belka podtrzymująca silnik

Pozwala na pracę, którą można przeprowadzić na przedniej osi napędowej / skrzyni biegów / wale napędowym z zawieszonym silnikiem w komorze. Posiada regulowane ramiona z funkcją blokady, podstawy wspierające z neoprenu oraz regulowaną wysokość haków.

  • Belka podtrzymująca silnikUdźwig 500 kg,
  • Maksymalna szerokość ok 1550mm,
  • Minimalna szerokość ok 1100mm,
  • Długość gwintu 300 mm;
     

Cena promocyjna netto: 429 zł

Nr katalogowy 71421 – Zestaw lutownic 230V

Zestaw lutownicZaprojektowane i wykonane zgodnie z normą BS EN 60335-2-45. Zestaw składa się z lutownicy 30W, pistoletu do lutowania 100W, końcówki lutowniczej, tubki z lutem, topnika, odsysacza do lutu, pincety, uchwytu do drutu/wskaźnika oraz szkła powiększającego z żabkami do przytrzymywania.

Cena promocyjna netto: 149 zł

Nr katalogowy 76779 – Komplet nożyc do cięcia blachy

Nożyce do cięcia blachyZestaw nożyc proste, wygięte w prawo i w lewo, oksydowane na czarno ostrza wykonane ze stali chromowo-wanadowej, o zwiększonej dźwigni. Sprężynowe miękkie uchwyty z osłonami antypoślizgowymi i zatrzaskami bezpieczeństwa. Uchwyty oznaczone kolorami – niebieski proste cięcie, zielony do cięcia w prawo i czerwony do cięcia w lewo.

Cena promocyjna netto: 85 zł

Rozgałęziacz gniazda zapalniczkiNr katalogowy 12076 – Rozgałęziacz 12V 3 wtykowy + USB

Wyposażony w 3 12V wejścia pod zapalniczkę, port USB oraz 2 M przewód zasilający. Maksymalne napięcie 8A.

Cena Promocyjna netto: 39 zł
 

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest u dystrybutora.

Promocja trwać będzie do 31.08.2012 lub do wyczerpania zapasów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 lipca 2012, 9:20 0 0

W obliczu ostatnich upadków biur podróży (Triada/Sky Club, dzisiaj Alba Tour) nazywanie promocji "Wakacyjnym Last Minute" to chyba nie jest najlepszy pomysł :-)

Odpowiedz