Facom zmienia etui do kluczy

, 4 lipca 2012, 9:47

Facom przeprojektował swoje etui do kluczy sześciokątnych i z końcówką torx. Nowy pakiet wyróżnia się zastosowaniem czerwonego koloru dla kluczy sześciokątnych i czarnego dla kluczy z końcówką torx. Dodatkowo, zajmuje mniej miejsca, ma grzbiet połączony zawiasem, a wieszanie go ułatwia specjalny otwór.

– „Każdy aspekt nowo zaprojektowanych etui dla kluczy sześciokątnych i kluczy z końcówką torx został gruntownie przemyślany, mając na uwadze intensywnie działający warsztat. Zdecydowaliśmy się nawet przesunąć otwór, aby wieszanie i przechowywanie etui było bardziej ergonomiczne. Jesteśmy przekonani, że ten zestaw narzędzi będzie nieoceniony przy wykręcaniu złączy i śrub w każdym warsztacie, gdzie wykonuje się dużo napraw.” – powiedział Wojciech Wawiński, Kierownik ds. Marketingu Facom Polska.

Wprowadzone zmiany mają na celu usprawnienie pracy mechaników. Dzięki nim można szybciej znaleźć odpowiednie klucze i wybrać właściwy rozmiar. Bezpieczne mocowanie umożliwia łatwe wyjęcie pojedynczego klucza bez poruszania pozostałych. Odporność etui na zużycie i środki chemiczne zwiększono przez wykonanie go z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Nowy projekt zostanie opracowany do końca 2012 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.facom.pl.
 

Dowiedz się więcej

Facom: ustawienie rozrządu będzie łatwiejsze
Facom: ustawienie rozrządu będzie łatwiejsze

Firma Facom wprowadziła nową linię narzędzi do obsługi rozrządu, które są odpowiednie do stosowania w większości nowoczesnych silników. Dzięki nim ustawianie rozrządu ma być jeszcze łatwiejsze. Jak wiemy ustawanie rozrządu jest jedną z częstszych czynności wykonywanych przez mechaników. Firma Facom, aby ułatwić specjalistom ich codzienną pracę wprowadziła do swojej oferty 15 zestawów narzędzi do ustawiania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!